Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha kettesben megyünk egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kettesben megyünk egy programra, akkor egyértelmű, hogy randi?

Figyelt kérdés

Kicsit konkretizálom: Tehát nemrég megismertem egy buliban egy lányt, (órákat dumáltunk) azóta véletlenszerűen találkoztunk utcán párszor. Messengeren elég sokat dumáltunk, és mivel közös a zene ízlésünk, meg az érdeklődésünk stb. Elhívtam egy koncertre. Viszont nem mondtam, hogy randi... És itt attól tartok elhibáztam, mert meg is kérdezte, hogy ketten megyünk-e csak, és én aztmondtam rá, hogy igen, de úgy érzem, itt le kellett volna írnom, hogy én úgy gondolom...


Viszont lehet csak béna vagyok, és túlpörgöm :D Mostmár gáz lenne szerintem megírni, hogy "hé, amúgy ez randi"... :D


Szerintetek abból, hogy csak kettesben megyünk, rájöhetett, hogy én randinak gondoltam ezt, illetve, hogy milyen is az érdeklődésem felé?


(Jó tudom, lúzer vagyok, de nagyon rég voltam hasonló helyzetben, hogy elhívok egy lányt randizni, ezért kérdezem meg tőletek, hogy már elszúrtam, vagy még nem, vagy ti mit tennétek a helyemben. :D )


2018. jún. 13. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit jelent az, hogy randi? Azt jelenti, hogy találkozás, ennyit jelent, találkozgatni kell egy lánnyal, ha komolyat akarsz vele, a találkozások minőségétől függ, hogy lesz-e belőle komoly, hogy összeilletek.
2018. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendez-vous-megbeszélt találkozó
2018. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegy h minek nevezed, a lényeg h mi lesz belole
2018. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát a lényeg, hogy nem kell tudnia, hogy te feltétlen komolyat akarsz már rögtön, kialakul magától, ha jól érzitek magatokat, legalábbis ez lenne a normális.
2018. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A #3-as és #4-es választól igazából megkaptam, amit akartam. :) Tulajdonképp rosszul tettem fel a kérdést, de így is leírtátok, amit akartam. (Hogy feltétlen szükséges-e tisztáznom, hogy én mit szeretnék.)


De így akkor nem stresszelek ezen, majd alakul minden, kiderül mennyire kölcsönös a dolog stb...

2018. jún. 13. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb helyszín koncert randira. Sokan vannak ezért tök természetes, hogy megfogod a kezét, nehogy elszakadjatok egymástól.

Tömegben meg srácok a lány hátó felét úgy védik a tapizástól, hogy mögé állnak, átkarolják (ha meg hátulról véletlenül kicsit meglöknek és hozzáérsz altesteddel, akkor elég egy "bocsi"). Ha már érzed, hogy a csajnak komfortos a tested közelsége, akkor meg hullámozhattok együtt a lágyabb számokra, idönként meg jöhet egy két puszi. Lényeg, hogy koncert közben tök felesleges a duma, érintések finom tempójú adagolásával próbálj ráhangolődni. Koncert végén ha asztalhoz ültök egy italra már adódhat úgy is, hogy egyből az öledbe ültethetet (ha jó volt a ráhangolódás, ekkor puszilgatás, ha nincs ellenállás tapi, majd csók), ha közepes akkor is simogasd a kezét (duma szinte mellékes). Ha meg rosszabb, akkor tök miről beszélgettek el kínosan...

2018. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!