Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mer\fél eljönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer\fél eljönni velem kettesben valahova?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne,hogy tetszem neki és ő is nekem.Nagyon sokat beszelünk a suliba is (evfolyamtarsam) de ha elhivom valahova kettesbe mindig kitalal valamit hogy miert nem tud jonni,pedig o is akarja 16/F
2017. okt. 1. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát hallod, teljesen ugyan ez a szitu, voltunk már kettesben egy táborban is, illetve suliban is, és tetszem is neki. Többen mondták (külső szemlélők) hogy látszik hogy szerelmes belém. És én is belé :)

De sehogy sem tudom elhívni kettesben egy sétára vagy valahova, egyszerűen mindig lemondja, nem ér rá, fáj a feje, megfázott, elfelejtette stb. És én sem tudom miért. Rákérdeztem már, de nem mondja el.

Világos hogy többet érez irántam mint barátság de valamiért nem akarja a dolgot...

Ezt kb fél éve csináljuk, én már meguntam, nem akarok futni utána. Ha esetleg meggondolja magát én itt leszek. De nem akarom ráerőszakolni magam, mert abból sem lesz semmi jó.


Kérdezz rá Te is, próbálj vele kedves, megértő lenni, érd el, hogy bízzon benned, hátha elmondja. Ha sehogy sem megy mint nekem, akkor szerintem hagyd Te is, nincs értelme. Csak elpazarolt idő az életedből. 17/f

2017. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy miért nem(ha ezek nem jók), lehet hogy nem jó helyre hivtad(legjobb 5*-os étterembe próbálkozz), ill. Lehet hogy szülei nem engedik neki
2017. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy kozos baratokkal mennenk es ok lassan majd lelepnek
2017. okt. 1. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mer lehet kicsit beken kene hagynod hogy megszokja a jelenleted...aztan max ha jol alakulnak a suliba a dolgok par het mulva elhivhatod
2017. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!