Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Paraszt vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paraszt vagyok?

Figyelt kérdés
Egy vegán csajt elvittem vacsorázni, előtte mesélte büszkén hogy vegán meg hogy mennyire fontos az állatok jogai stb stb, ő kért paradicsom levest meg valamilyen zöldségestálat én meg húslevest és marhasültet, mikor megrendeltem furán nézett,és egész este ignorált..

2018. jún. 17. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez egy jó szűrő volt. Meg fogod még köszönni, ezt a viselkedését. Egy jó lecke.

Soha nem jöttök össze! Ő vallásos, te pogány vagy. Hatalmas ellentét.

Nem rajtad múlott. Lépj tovább, jobban jártál!

2018. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Paraszt vagyok, szántok vetek....
2018. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 egyre ***** válasza:
Adj egy pacsit jól csináltad :D
2018. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem csak eszem,de le is lövöm őket. Vajon akkor mi lett volna?
2018. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök jó meg komoly dolog de ennyi részemről. Meg persze baromira tudom tisztelni őket, mert elég nagy akaraterő kell hozzá. Én attól még néha meghalok egy jó pörköltért, a bolognais pizza a kedvencem, isteni barackos-camambertes csirkét csinálok stb stb szóval attól hogy tisztelem és támogatom őket, én biztos nem leszek vegán/vega/semmi ilyesmi.

Mondjuk az is igaz, hogy mikor vega barátommal kajáltam, megkérdeztem zavarná e ha én húst ennék, de ez inkább neki szólt konkrétan, mint minden vegának aki valaha a földön élt. Nem vagy paraszt :D

2018. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!