Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem merek találkozni azzal aki nekem tetszik? 18L

Figyelt kérdés
Elég önbizalom hiányos lány vagyok, mivel nem vagyok vékony és ez tönkre teszi az önértékelésemet.Nem vagyok túlsúlyos , de egy 10-15 kiló felesleg van rajtam sajnos..Nem merek találkozni azzal a fiúval aki tetszik nekem, meg is mondtam neki ,hogy ezért nem szeretnék vele találkozni, de ő nem hagyja annyiban ...igazából nem szeretnék csalódni és csalódást okozni azzal ahogyan kinézek ,viszont tényleg nagyon tetszik nekem ..Ti mit gondoltok erről az egészről? Remélem tudtok tanácsot adni ,mert elég bizonytalan vagyok:(
2018. júl. 21. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, a külső sosem a legfontosabb tényező, plusz sosem tudhatod, hogy neki pont így vagy a legszebb lány a világon. Aztán majd később bánhatod.
2018. júl. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok túlsúlyos , de egy 10-15 kiló felesleg van rajtam" a túlsúlyos pont ezt jelenti. Ez kb olyan volt, mintha azt mondtad volna, hogy "Nem vagyok hajléktalan, de nincs hol laknom."
2018. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanez vagyok,nem vagyok egészségtelenül kövér,csak 10-15 kg plusz van rajtam,de ez teljesen kiborít. Szerintem neki tetszel úgy,ahogy vagy. Nekem is volt egy kiszemelt srácom,mint kiderült én is tetszettem neki. Néhány év múlva előjött ez a test téma,és közölte velem nyíltan,hogy szerinte jó csaj vagyok :) Sajnos már nem beszélgetünk annyit,de ő lenne az az ember,aki mellett elhinném,hogy vannak sokkal fontosabb dolgok is,mint az úszógumi a hasamon. :)

Szóval csak bátran,tisztában van vele a srác,hogy nem vagy szupermodell,neki valószínűleg ezért tetszel.

2018. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Találkozni akart velem és nem mentem hozzá....de nem mondtam meg hogy azért mert egy ruha sem tetszik rajtam, vagy mert rossz a szemöldököm, vagy mert a hajam katasztófa......hm.
2018. júl. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!