Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a suliból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliból, de még nem beszéltünk soha és nagyon tetszik. Hogy hívjam el találkozni?

Figyelt kérdés
Az nagyon nyomulós lenne ha azt mondanám neki,hogy "felfigyeltem rád és nagyon szimpatiksunak tűnsz,van kedved találkozni suli után?" . Az a baj ennél jobb ötletem nincs,hogyan tudnám megismerni.
2017. júl. 9. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A találkozást hanyagold még szerintem. Kényesen kell egyensúlyoznod. El kell érned, hogy számára érdekes legyél, és ne neked legyen szívesség ha reagál rád. Ilyen húzd meg erezd meg módon. Sok szerencsét. Veszteni való...hát nincs.
2017. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az oké,de akkor milyen indokkal menjek oda hozzá? Vagy először csak a suliban beszélgessünk,aztán facebookon és mondjuk pár nap múlva elhívom talizni? Nagyoon tanácstalan vagyok :/
2017. júl. 9. 22:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy közös ismerőseink sincsenek akik által megtudnám ismerni
2017. júl. 9. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Irj ra, kerdezd meg hogy telik a nyara, mizu, stb. Dobj fel temakat, amik ot is erdekelnek.
2017. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj ne maz a fajta lány aki idegeneknek vissza jelöl.. engem meg ugye még nem ismer
2017. júl. 9. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Na sikerült ma valami? :D
2017. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem vagy te annyira idegen :D Még is csak egy suliba jártok..:) Tényleg addig írj rá fb-on még tart a nyáriszünet,mert az cinkes hogy a suliba b....szol odamenni hozzá,de fb-on meg ráírsz...:D Szóval kezdj el vele beszélgetni,hátha van bennetek valami közös,és mikor jön a suli már mehet is a nyuszi :D
2017. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy??? Azóta már beszéltetek?
2018. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!