Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem el?

Figyelt kérdés

Van egy 16éves lány akivel 1hónapja beszélgetek, ismerkedek június közepén szakított barátjával és elég sok mindenről beszéltünk már, úgy minden nap beszéltünk eddig kb. Tinderen ismertem még meg és ugye 1hónapja snapen beszélünk, de mostanába azt mondta h kiheverte már a szakítást, de nem kell még neki kapcsolat és h barát ként tudna rám tekinteni és egyébként kedvel engem. Kérdeztem tőle h szeretne-e talizni és azt mondta h igen, de nem randi. Hova kéne elvinnem ilyen baráti talira illetve ilyenkor is nekem illik fizetni az ő részét is?


16F



2018. júl. 26. 22:57
 1/2 anonim válasza:

Ha Budapestem laksz, egymillió helyre el lehet vinni, de ha nem ott, akkor menjetek fel Budapestre. Nagyon sok romi hely van ott :)

Moziba ne menjetek, hisz nem tudtok dumálni.

Inkább fagyizni, pizzázni, vagy csak sétálgatni....

2018. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt csak megtudtál róla valamit, hogy mit kedvel, mit csinál szívesen...légy kreatív , még akkor is ha ez csak egy baráti találkozó ;) , én pl. a fiú barátommal csak úgy elmentem focizgatni a városi focipályára, közben hülyéskedtünk, beszéltünk sokat, jól éreztük magunkat, majd sétáltunk és fagyiztunk.. :) sok sikert, 16/l
2018. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!