Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ilyen esetben mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyen esetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy ideje egy nagyon szép lánnyal és lassan eljön az idő hogy találkozzunk végre, de az izgalom mellett a félelem is elkezdi felütni nálam a fejét, hiszen mi van akkor ha a képeken ( ami azért nem volt túl sok ) teljesen másként néztem ki és élőben nem fogok neki tetszeni? Ráadásul nem is csak egy kis kávézóba beülős 1-2 órás programot terveztünk, hanem egy majd egész estés sétálgatást-nézelődést. Szóval a kérdésem igazából: ha így elmentek egy találkozóra ahol tudjátok hogy alapesetben sok időt töltenétek, de a másik fél nem olyan mint ahogy már összeraktátok magatokban akkor leléptek már az elején, megpróbáljátok kibírni vagy már esetleg oda se mentek hozzá?
2018. aug. 3. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti kitalalnek valami sztorit, hogy mennem kell mert blablabla 😂
2018. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg nem olyan, mint gondoltam. (Egyáltalán nem zavarna, ha mondjuk más az arca negatívum értelemben) csak ha bunkó, visszataszító esetleg olyan dumája van, ami nekem nem jön be akkor is el lennék vele egy estét (sétálni beszélgetni) de semmi több. Nem lenne jó ha megsértődne, hiszen tette a fáradságot és eljött.
2018. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia. Én nem lépnék le csak azért mert máshogy képzelem el. Ha olyan a személyisége amit a netem megismertem akkor semmi baj hogyha kicsit más mint a képen.( de ő legyen a képen ne a netről leszedett kép)

És ha a lány kicsit is komoly ne aggódj nem fog lelépni. :) Sok sikert

2018. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ott se vagy a randin. Mit agyalsz előre? Ne idegeld magadat. Meg ne azon agyalj tetszeni fogsz e neki. Ha másnak akarsz megfelelni az már régen rossz. Csakis magadnak kell. Majd az élet megtanítja. Inkább arra figyelj ő e a megfelelő lány e a számodra mert ha nem , akkor csak az értékes idődet pazarlod. Egyébként ilyen esetben koccolnék ha más a külső vagy ha a srác furán idegesen viselkedik és a legkisebb rezzenésre is zavarba jön...
2018. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az számít hogy nézel ki hanem hogy hogy viselkedsz. Ezt vedd észbe.
2018. aug. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!