Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit csinálnátok...

Szülők! Ti mit csinálnátok abban az esetben, ha a 24-25 éves fiatoknak eddig korabeli barátnői/partnerei voltak, de most összejött egy 14-15 éves lánnyal, aki ráadásul még nem is tartozik a testileg fejlettebb tinilányok közé?

Figyelt kérdés
Nem, nem én vagyok a lány, nem is a srác, de még a szülő sem, hanem egy barát és elgondolkoztatott az, hogy ha a szülő helyében lennék, vajon mit csinálnék, de egyszerűen nem tudok rájönni a helyes válaszra... Ezért kérdezlek titeket. Ti mit tennétek szülőként?

2018. júl. 18. 08:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
A fiad felnőtt, nem szólhatsz bele. Majd a lány szülei lépnek, ha úgy gondolják.
2018. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Elbeszélgetnék vele, hogy mit lát benne, hol ismerte meg, mik a tervei, és hogy ha igazi férfi, akkor hagyja még 1-2 évig gyereknek lenni.
2018. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

Elgondolkoznèk rajta,hogy hol kerülhetett hiba a gèpezetben...

25 èves srác mègis mit tud kezdeni egy nála 10 èvel fiatalabb lányal?

Szerintem ez semmilyen tèren nem normális.

Azon lehet vitatkozni, hogy 25 èves srac mennyire felnőtt, de azon nem, hogy a lány ès közte egy teljesen más világ huzodik.

2018. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%

14 év a beleegyezési korhatár, ha jól emlékszem, úgyhogy nem szólhatna a szülő igazából semmit.

Azért én elbeszélgetnék a fiammal, hogy mit lát egy fejletlen kislányban. Nem lebeszélni róla (az kamasznál se megy, nemhogy felnőttként), csak hogy tisztában legyek a dolgokkal.


Egyébként visszagondolva... mikor mi voltunk kamaszok, egyik barátnőmnek 15 évesen 28 éves pasija volt. A srác nem volt túl komoly sem felnőttes, valahogy egyáltalán nem lógott ki a baráti társaságból.

Persze, szülők nem ismerték, meg az volt hazudva, hogy 22 éves. :D (Kinézet alapján még hihető is volt.)

Persze visszanézve felnőtt fejjel már tudom, hogy nem volt helyes, és szülőként első reakcióként kibuknék, de mivel emlékszem arra is, hogy kamaszként kicsit se éreztük gáznak, ezért lehet, hogy megértőbb lennék.

2018. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Én sem értem, hogy miért pont egy tizenévessel jött össze, mikor simán szerezhetett volna magának egy korabeli csajt is. Félek, hogy csak egy fiatal, szűk lukat lát benne.

Mindenesetre remélem, hogy tévedek és, hogy hamar rájön, hogy ez a kapcsolat nagyon nem oké.

2018. júl. 18. 09:13
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Valamit nagyon elrontottam volna nevelés terén az biztos
2018. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
48%

Itt most mindenki csak a testi oldalrol beszel, arra nem gondoltatok hogy talan nagyon jol megerti magat vele?


Ugy beszeltek, mintha csak a szexert lennenek egyutt a parok, es semmi mas nem fontos !!??


Lehetseges hogy nagyon beleszeretett es kepes varni ra a testi kapcsolattal, amig idosebb lesz.

2018. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%

"Én sem értem, hogy miért pont egy tizenévessel jött össze, mikor simán szerezhetett volna magának egy korabeli csajt is."


Szerintem pont hogy nem tudott volna magának korabeli lányt találni, akkor nem egy 15 évessel jött volna össze.

2018. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Nemrég volt egy kérdés, ahol ki lett fejtve, hogy miért keresik a 25 körüli férfiak a középiskolás kiscsajokat. A vele egykorú nő már túl van 1-2 kapcsolaton, a (negatív) tapasztalatok miatt nehezebb lenyűgözni, mint egy kislányt. 25 körül már azért elvárják a másiktól a komoly, felnőttes gondolkodást, pl valamiféle karrier beindítása, összeköltözésben való gondolkodást, a későbbi családról kialakulgató képet. A kislány még nem akar ilyesmit, neki attól is nedves lesz a bugyija, ha elviszik vacsorázni egy étterembe. A problémákat is hajlamosak a szőnyeg alá söpörni, mert még nincsenek túl az első nagy csalódáson, ami már jóval gyanakvóbbá, földhöz ragadtabbá tenné őket. Az összes ígérgetést beveszik, de ha nem tartják be, az se baj, hiszen ő a az első nagy szerelem, akinek mindent megbocsájtanak.

Szülőként picit csalódnék, rákérdeznék azért a motivációira, de egy percig se hinném el az őszinte szerelem dumát. Ráhagynám, legyen ilyen tapasztalata is, no meg úgysem hallgatna rám ilyen korban...

2018. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%

Börtönbe kéne csukni azt a szülőt, mely bele akar szólni a 25 éves "kisgyermeket" életébe.

Elgondolkozni elgondolkozhat, de jobb, ha a döntéseibe nem szól bele, foglalkozzon a saját döntéseivel és életével inkább.

2018. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!