Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megtudom, valahogy kaparintani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudom, valahogy kaparintani a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Nos az a gond, hogy van egy lány aki nekem nagyon tetszik, mind külsőleg, mint természetileg. Tudom, hogy hova jár iskolába, hanyadik osztályba stb... egy busszal szoktunk menni egy városba suliba. (És szeptembertől megint.) A gond viszont az, hogy ő engem maximum látásból ismer. Most viszont adódott olyan lehetőség, hogy az ő településükön falunap lesz és megszeretném próbálni azt, hogy egyáltalán megszólítsam, mert nekem ez nagyon nehezen megy. Ha a közelembe jön buszon engem elkap a melegség, fogalmam sincs miért. Tudnátok nekem segíteni abban, hogy egy ilyen falunap alkalmaból, hogyan tudnék ehhez a lányhoz közelebb kerülni, először mint barát?


Köszönöm a válaszokat! :)



2018. aug. 3. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszèlgess vele :D
2018. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű az mint gondolod ;)
2018. aug. 3. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen falunap? Nálunk holnap lesz szerbiai vagyok :D, nos a viccet kicsit félretéve, hívd el kajálni beszélgetni stb.. Esetleg mond meg hogy anyukádnak szeretnél venni valamit ezért, megmondod neki hogy tudna-e adni pár tippet hogy ilyenkor ő mit venne. Menni fog ez ne aggódj falunapkor rengetek lehetőség van ki fogod tudni használni az alkalmat.. Ha gondolod nyugodtan meg oszthatod velem, hogy milyen falunap .. :D
2018. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok a legjobbat elfelejtettem - kérdez meg tőle hogy nem e akarna veled együtt menni, ez próbát megér te amúgy sem vesztetnél semmit..
2018. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, amugy a falunap, az olyan falunap szerű :D, amugy először megkéne szólítanom, utána már menne... csak valahogy rákéne vennem magam, ami nem akar menni
2018. aug. 4. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Miert nem olyam egyszeru?
2018. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked lehet könnyen megy, nekem nem.
2018. aug. 4. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ha nem jön össze megy ugyanúgy az élet és kész. Egy lányt nem felszedni kell ez nem neked jó, ez neki jó hogy egy ilyen szuper fiúval lehet mint te! "Semmi sem nagy szám ha nem annak fogod fel" Egyszerűen odamész és bemutatkozol aztán beszélgetsz vele egy keveset majd elmész és bejelölöd facen és ott elhívod randizni. Voala
2018. aug. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!