Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lehetőséget válasszam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehetőséget válasszam?

Figyelt kérdés
Találkozni fogok a fiúval aki tetszik és sokan javasolták,hogy mondjam a szemébe hogy mit érzek iránta csók előtt.Szerintem is ez jó ötlet csak az a baj,hogy nem nagyon tudom kifejezni magamat szavakba inkább írásba és félek,hogy kiröhögne,hogy csak dadogók és nem tudok egy szót se kinyögni helyesen.A második lehetőség,az lenne,hogy leírnám amit iránta érzek ha másképp nem megy bár ez nem személyes annyira. A Fiúnak is bejövök és nem akarok égni előtte de valahogy a tudtára akarom adni,mit érzek iránta.Csak normális válaszokat várok főként fiúktól,hogy nektek melyik tetszene jobban!
2016. jan. 31. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszene, a level viszont teljesen kizárt.
2016. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Inkább mondd el dadogva ha biztosan bejössz neki :) őt ez nem fogja érdekelni meg 1 hónap múlva amikor már együtt lesztek nevetni fogtok ezen :D
2016. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!