Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek és/vagy miről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NameNight kérdése:

Mit tegyek és/vagy miről beszélgessünk az első randin?

Figyelt kérdés
Helló mindenki, pár napja sikerült lebeszélnem egy randit egy lánnyal, de nem vagyok jó a párkapcsolati dolgokban. Beszélgettem már vele többször is az interneten, de előben még találkoztam vele, szóval emiatt eléggé ideges vagyok. Nem tudom, hogy első randira mit kellene vinnem? És legfőképp, hogy mégis mivel tudnám fenntartani az érdeklődését? Nagyon örülnék pár tippnek. 17/F

2018. aug. 3. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Nincs jó tipp. Most hiába mondom, hogy beszélgess vele a tudományokról, ha ő buta mint a tök... vagy a Marvel filmekről, mert hülyeségnek tartja... stb. (Most pont olyanokat mondtam példának, amiket én szeretek.)


Ha jön magától a téma, akkor az szuper.

30/N

2018. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Az már gond,ha ilyet meg kell kérdezni...
2018. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem add önmagad 😉 . Ne izgulj, biztos ő is fog. Mivel fiú vagy ezért érdemes neked "puhítani" a stresszt. Ne hozd nagyon zavarna . Beszélj arról, amit szerinted szeret.
2018. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 19years válasza:

El mondod a tapasztalataidat? Holnap találkozom vele, és nagyon izgulok😅

19/F

2018. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!