Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Anotalkon beszéltem egy Vivi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkon beszéltem egy Vivi nevű lánnyal?

Figyelt kérdés
És nem tudtam elérni őt, mert elment a net. Tudom, nincs sok esély rá, de fontos nekem.

2018. aug. 4. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Én felnéztem most erre az oldalra, hagyd szerintem rengeteg a hülye, sok kis kanos probál csajozni, meg írogatják hali, kor, van relatív sok búza, aztán ennyi, mindenki ki-be dobálja egymást, ne pazarold az idődet.
2018. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, de ez a lány nagyon jó fej volt és kedves. És beszéltünk volna sokáig, ha nem megy el az internet. Tudom róla, hogy vöröses haja van, zöldes szeme, képet is küldött. De az alapján sehol nem találtam
2018. aug. 4. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Add fel.
2018. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Googlel próbáltál rákeresni a képre? Facebook profilt talán kidobna
2018. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy tényleg lány volt?
2018. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
véletlenül nem szemüveges és 20+ éves?
2018. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem
2018. aug. 8. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!