Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy tizenegyedikes csaj a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy tizenegyedikes csaj a sulimban (én kilencedikes vagyok) aki nagyon tetszik. Szoktunk néha beszélni és mindig köszönünk egymásnak de még facen nem beszéltem vele. Hogy kezdeményezzek? Hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Először legyél biztos abban, hogy nem vagy neki közömbös, majd amikor látod, hogy van szimpátia irántad, akkor csak szimplán kérdezd meg, hogy nem-e lenne kedve elmenni kávézni vagy bármi?
2017. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretném elvenni a kedved, de a lányoknak általában az 1-2 evvel idősebb fiúk jönnek be. Szerintem már csak azért is nemet mondana, mert te kilecedikes vagy ő meg 11.
2017. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsóval nem értek egyet mert nekem is kilencedikes srác tetszik holott tizedikes vagyok, a szerelemben nem számít, sok sikert
2018. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!