Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randi program ötletek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi program ötletek és tanácsokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Egy fiú elhívott randira de szerintem mind a kettőnknek ez lesz az első. Milyen programra menjünk el Szombathelyen? Ha pl. veszünk pizzát akkor mindenki magának fizet vagy közösen? Még sosem talákoztunk és félek hogy hülyét csinálok magamból mert anyukám meg a húgom is ott lesz:D valahogy külön kéne lennünk szerintem.

Ajándékot kell vinni vagy valami ilyesmit?

És otthon még el se mertem mondani, szóval van pár probléma:D



2018. aug. 9. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első randin szerintem csak sétálni menjetek és beszélgessetek sokat,ismerkedjetek! Nem kell ajándékot venned neki és tőle se várd ezt el. Ha figyelmes srác,lehet hozni fog valami apróságot. Ne ismétlem,ne! Vidd el a húgod és az anyukád a randira. Mert nagyon kínos lesz,higyj nekem! Valahogy rázd le anyudékat,azzal a szöveggel,hogy egy barátoddal találkoztok. Még ráérsz beavatni őt abba,hogy randizgatsz .
2018. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát "probléma" az van 😂 de nembaj..Mivel ha mind 2tőtöknek ez az első,akkor ne számítsatok egy profi leggeslegjobb randira,pláne ha a szülők vannak a közelben...😀 Viszont ha önmagatokat adjátok,higgattan,akkor nem lesz gond..Én úgy csinálnám ha elhívom a barátnőmet ebédre vagy vacsorára akkor természetesen Én fizetek.Ajándékot nem muszáj,inkább a fiunak kellene adnia valamit (nem kötelező).De ismétlem,ha ez az első randi,ha valamit elbénáznátok (ne adj Isten) természetes dolog,mivel se te se a fiú nem tudjátok hogy hogy működik..Én azért kívánon nektek hogy jól süljön el.Hajrá
2018. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Randi helyek és ismerkedésre alkalmas helyek:

- fotó kiállítások ( FREE, lásd: Pesti Est)

- művész mozik

- könyvtárak(- kávézói)

- kastélyok, palota negyed stb.

- Duna part (8-20h)

- Római part

- Kopaszi gát

- BKK hajózás ( 750 hétvégén, bérlettel ingyen hétközben)

- koncertek ( Pesti Est, Ingyenesek is vannak)

- sport események ( barátságos meccsek, edzések, frizbi,tollas, kinti futás, kinti jóga, stb.)

- szervezett hegyi túrák ( ingyen, kiránduló klubok),

- tanfolyamok, ( főzés, tánc, festés, rajzolás, jóga stb)

- igazi táncos helyek, tangó, salsa, néptánc

- táncházak ( 800 huf) ( Pesti Est) görög, csángó, magyar, ír, country line dance, tangó( milonga)...

- bowling

- opera

- piac

- színházak, van 500 forintos jegy is !!!!

- piknik a Gellért- hegyen

- könyv klub

- íjász klub

- múzeumok, galériák (150 + van BP- en)

Stb.

Hihetetlenül sok lehetőség van mind elmenni valahová, mind ismerkedni!

2018. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!