Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Korai lenne elmondani az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne elmondani az első randin hogy tettszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tettszik és el szeretnék hivni randizni. Most nem ér rá de azt mondta megbeszéljük. Az első randin korai lenne elmondani neki hogy tettszik? Úgy beszéltünk meg hogy max arcra puszi.

2018. aug. 9. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Randizni olyanokkal megyünk, akik tetszenek, nem? Felesleges ezt kijelenteni.

Olyan,mintha bemennél egy étterembe és kijelentenéd,hogy "Enni szeretnék."

2018. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már kb fél év ismerem de most derült ki hogy leszbi én pedig lány vagyok. Még csak pár orája beszélgetünk komolyabban akkor most mondjam el hogy tettszik vagy a randinkon?
2018. aug. 9. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Ja,ez így már más.

Szerintem lassan közelíts akkor is. Első randin nem kell ezzel előhozakodni, de egyértelműsítsd,hogy ez randi lesz és nem más. De ne néhány óra ismeretség után hívd el,mert szinte biztos, hogy nemet fog mondani.

2018. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!