Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy szeretnél találkozni egy lánnyal? 20F

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátnőm és barátaim sincsenek nagyon ezért nem szoktam járni sehova. Most viszont van egy lány akivel jó lenne találkozni csak nem tudom hogy adjam elö a szüleimnek. Tudom hogy 20 éves vagyok és már felnőttnek számítok és hogy ez az én dolgom de mégis furcsa dolog ez mert nem akarom kellemetlenül érezni magam

Mit csináljak?



2018. aug. 15. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha majd komoly lesz a dolog, elmondhatod. Meg akkor illik os, de egyébként semmi közük hozzá.
2018. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

"Anya, apa elmegyek itthonról, mert találkozom egy ismerősömmel, majd jövök."

Ennyi. Nem kell részletezni.

Majd ha már a barátnőd lesz, akkor elmondod.

2018. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra hogy azt mondom csak sétálni megyek vagy túrázni mert ezt csináltam már máskor is
2018. aug. 15. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezen túlbonyolítani semmit. Találkozol egy ismerősöddel aztán ennyi.
2018. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelek meg milyen kis világtalan vagy :D mondd azt, hogy találkozol egy ismerősöddel, ha rákérdeznek ki az, akkor meg azt mondod, hogy nem ismerik, aztán elköszönsz és lelépsz. Nem kell túlgondolni ezt :)
2018. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig elmondtam, és egyszer nem csak akkor amikor már el voltunk jegyezve. Na, ebből lett aztán nagy csetepaté sajnos. A jó időzítés valahol köztes ponton van.
2018. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!