Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemrég megismerkedtem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megismerkedtem egy Nigériai sráccal, akivel nagyon jól kijövök és szeretnénk találkozni, de nem tudom, hogy mondjam el a szüleimnek, mert félek, hogy kiakadnának. Valami jó tanács? 17/L

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szüleid ismerik?
2017. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd rá a nigériait. 90% az esélye, hogy csak az állampolgárság miatt keres valakit. Egyébként Nigériában nem pont úgy bánnak a nőkkel, mint itt.
2017. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el a szüleidnek, ők úgyis csak jót akarnak neked bármiféle véleményük legyen majd a nigériai srácról. Ha valóban kedves és jóindultú akkor nincs miért aggódniuk. De általában vigyázni kell az ilyen típusú emberekkel, nem eggyet ismerek akinek néger barátja volt, még gyerek is lett aztán a srác lelépett.
2017. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Mennyire naivak manapság a lányok...
2017. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Kéne a jó nagy néger f*z mi?
2017. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendes állampolgár itt? Ha az utóbbi, sokat nem veszíthetsz, én a helyedben találkoznék vele, de én jómagam szüleimnek nem mondanám el, hogy nigériaival találkozom, sajnos eléggé rasszisták.
2017. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, rendes itteni állampolgár.
2017. júl. 25. 19:44
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszadó aki azt hiszi, hogy csak a farokméret miatt érdekel. Biztos fura, de tudod vannak még olyan emberek is, akiknél nem ez dönti el, hogy jobban megismerkedik-e valakivel vagy nem.
2017. júl. 25. 19:45
 9/11 A kérdező kommentje:
A "naivság"hoz pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy tisztában vagyok azzal, hogy valószínűleg nem lesz semmi belőle, de nem hiszem, hogy lenne bármi hátsó szándéka, mert mondta, hogy ő szívesen eljön hozzám ha nekem az úgy jobb. ( nyilván akkor amikor a szüleim is itt vannak ) Jó, persze gondolhatnék mindenféle rossz dologra ezzel kapcsolatban, de egy próbát megér.
2017. júl. 25. 19:49
 10/11 anonim válasza:
Te tudod.Ha haza kísér akkor eldöntheted,hogy be akarod-e mutatni a szüleidnek.Csak te ne kísérd haza,tudod milyen rohadt messze van Nigéria?
2017. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!