Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy kapcsolatban mikor érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mikor érdemes rákérdezni a szexre? Egyetemista korosztály

Figyelt kérdés

Ha egy egyetemista korú (20 és 21) fiú és lány kapcsolatban vannak kb 1 éve akkor mennyi idő múltán érdemes rákérdezni a lánynak (ez fontos, hogy a lánynak!) hogy szex esetleg....???

Mert eddig 1 év alatt még egy csók se volt, nemhogy szex. És ugye egy lány erre hogy kérdezzen rá, hogy ne tűnjön ribinek?


(jó nem tini korosztály de 1 éve még az lett volna)


2018. aug. 24. 19:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ezt általában nem szokták kérdezni.
2018. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Eddig is ezt az "inkább nem" választ kaptad, csak tettekel, nem szavakkal. A helyedben én mindnenképp lépnék valamit, vagy 20 év múlva is kiírod ugyanide ugyanezt a kérdést? A helyedben én tudni akarnám, hogy az az illető:


- meleg

- aszexuális

- impotens

- csak barátnak tart,

- csak esküvő után akar szexelni

- nem izgatod fel


Vagy mégis mi van.

2018. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Már bocs, de te tévedésben élsz. Ez nem kapcsolat.

Nem érdemes rákérdezned, ebből sosem lesz szex. A te döntésed, hogy a teljes életedet szex nélkül éld le, de sztem inkább keresned kéne egy egészséges csajt, akivel max. pár hét után ágyba bújhatsz.

2018. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Oh, most látom, hogy te vagy a csaj...nem figyeltem.

Hát ez szomorú. A pasid meleg. Komolyan egy meleg pasival akarsz kapcsolatnak csúfolt semmiben élni, alibi csajként?

2018. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ezzel már elkéstél. Ha félév alatt nem volt még csók se, akkor pontosan féléve kellett volna felhoznod a témát. Ne várj, beszélj vele!
2018. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A srac is tudja hogy ti egy par vagytok?
2018. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16 😂😂😂😂


Amúgy a srác nem a szex véletlen?

2018. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

*aszex


Előző voltam

2018. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Figyu, nagyon gyorsan lépj valamit! Elég ha csak közeledsz hozzá. Gondolom azért együtt aludtok! Csókold meg,simogasd vagy akármi!! Csak éreztesd vele, hogy neked is vannak szükségleteid
2018. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#16 vagyok


Egy ev utan ha az olebe ulsz es azt mondod neki:

*ugj mar meg te m0csk0s allat

Se hiszem hogy “durva” lenne reszedrol, viszont csak egy 1/2-3/4 evet kestel vele...


Ha nem akarsz ennyire vulgaris lenni, akkor mar azt is regen leirtak az elottem kommentelok. hogy mikor, hogyan...stb...

2018. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!