Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor Pesten hová...

Szilveszterkor Pesten hová érdemes menni bulizni? Hol bulizik a 20-as,30-as korosztály?

Figyelt kérdés
Nem tinik közt akarok lenni és nem is 40 vagy 50 évesek közt? Új vagyok itt még, azért kérdem..

2016. dec. 29. 15:41
 1/7 anonim válasza:
Blaha aluljáró.
2016. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces.

Pest egy klassz hely, csak nem ismerem hová érdemes menni.

Miért nem lehet normálisan válaszolni?

2016. dec. 29. 15:46
 3/7 anonim válasza:
Én otthon leszek, 30-as vagyok, nem tervezek bulizni menni, most többre értékelem a pihenést. Vannak ismerőseim, akik házibuliban lesznek ismerősökkel, tehát szintén nem szórakozóhely, 20-30-as korosztály.
2016. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mondjuk a Morrison's Opera, ott elvileg vannak idősebbek is. De sztem majdnem bármelyik klubba el lehet menni 30 körül is, Kraft, Ötkert, Liget, Tesla, Hello Baby. Keress rá ezekre hátha valamelyik szimpi. Vagy Akvárium, A38 itt lehet koncertek is lesznek.
2016. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én az akváriumba, esetleg az instantba mennék, ha nem házi buliba mennék
2016. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó kettőnek, végre értelmes válaszok ezek.
2016. dec. 31. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!