Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi tegyek, hogy ne szúrjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, hogy ne szúrjam el a dolgot?

Figyelt kérdés

Pár napja rám írt egy srác aki fullra az ideálom (külsőre)és ami alapján ír , belsőleg is..

Mindig azt mondják hogy a fiúk az "elérhetetlen lányokat" szeretik..

Van valami taktika ,amivel

-El lehet érni ezt?

-elérhetem hogy elhívjon randira?

Írjak rá én is vagy várjam meg amíg ő keres?

Nagyon szeretném ha ez összejönne :(

18/L



2018. aug. 26. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányok gondolják úgy hogy az elérhetetlent kell játszani

Mindenképp írj neki te is néha, mert lehet megunja hogy mindig ő ír vagy azt fogja hinni hogy téged nem érdekel

Én úgy oldottam meg,hogy az utolsó téma nem volt lezárva,tehát beszélgettünk valamiről én pedig "elaludtam"

Másnap reggel folytatódott a beszélgetés

Több variáció is volt pl.:írt hogy látom elaludtál,jó éjt vagyis te reggel fogod olvasni tehát jó reggelt

Volt olyan hogy nem köszönt el ő sem és másnap az előző napi üzenetére válaszoltam

Persze túl feltűnő ha mindig elalszol, ezért néha köszönj el és másnap írhatsz akár te is neki

Nekem könnyű dolgom volt,mert a fiú jó reggelt üzenetekkel bombázott pár nap beszélgetés után

Sok sikert kívánok

2018. aug. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a fenének kell itt játszadozni meg tenni itt a nagy elérhetetlent. Nyilván nem kell könnyűvérűnek lenni, de ha tetszik neked, ráírhatsz te is.


Szeretnéd, hogy összejöjjön, de emellett csűrnéd-csavarnád a dolgot, addig, amíg a végén nem lesz semmi. Utána pedig jön a fájdalom meg a sírás.


18 éves vagy, elég érett ahhoz, hogy tudd, mit akarsz valakitől. Legyél egyenes, tedd, amit érzel és ne bonyolítsd a dolgokat.

2018. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha én megláttam hogy egy csaj így játssza az eszét hagytam is a fenébe

Főleg mikor tudom,hogy ő kezdeményezte a közeledést. De ha már elhívom valahova és játssza a nagy nehezen megkaphatót akkor elmehet a...

Ne játszadozz mert utána meg sírni fogsz

2018. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat
2018. aug. 26. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az "elérhetetlen" duma szerintem is hülyeség. Ha tetszik a lány, akkor próbálok vele flörtölni, beszélgetni. De ha folyton játssza az elérhetetlent, ezzel csak azt éri el, hogy tovább fogok lépni. Nyilván nem adom fel az első pár beszélgetésnél, de ha hónapokig ez megy, akkor erősen elgondolkozok rajt. Jelenleg pont van egy hasonló esetem. Egyik nap flörtöl velem, másik nap vissza se ír semmit, pedig megnézte az üzenetet. Vagy a legjobb az, ha kérdezek valamit, de elkezd beszélni másról. Ez sokáig nem megy. Egyébként próbálj meg kezdeményezni, érdeklődj iránta te is. 26/F
2018. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!