Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti félre értenétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti félre értenétek a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel az utóbbi időben elég jóba lettünk, együtt járunk haza, egymás mellé ülünk hittanon stb. Nekem nagyon tetszik és szerintem én is tetszek neki, csak nem szeretném elsietni a dolgot. Elszeretném hívni, csak úgy baráti sétára, szerintetek félre fogja érteni a dolgot, esetleg azt gondolhatja, hogy randira hívom és megijed, mert hát eléggé szerény és félénk lány.
2017. jan. 24. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy eljönne-e veled egy baráti sétára, akkor biztosan nem fogja félreérteni.
2017. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es jól mondja. Ha megmondod neki,hogy barátilag akkor nem lesz baj.
2017. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam megkérdezni hogy: Nincs kedved eljönni valahova? Nincs semmi dolgom és unatkozom.
2017. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért lenne olyan nagy baj ha randinak venné? Elvégre randira hívod, hiába próbálod a barátsák köpönyeg alá rejteni:D amugy a lanyok vágják az ilyet szoval ha elhivod akkor tökösen :D
2017. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ijedne meg?? :DDDD
2017. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!