Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már úgy valakivel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már úgy valakivel, hogy nem beszéltetek egy anyanyelven?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki keres engem minden nap facebookon, érdeklődik irántam, ahogy azt kell ugyebár. Viszont ő szlovák, én pedig magyar. A legalapabb szinten tudok szlovákul, de már facebookon is adódnak kommunikációs problémák. Nem tudom önmagamat adni neki, és én se tudom őt igazándiból megismerni, mert ő magyarul semmit se tud, elvégre fentebb lakik tőlem 90km-re. Még nem találkoztunk egyébként. Már említettem neki, hogy nekem ez baromi nehéz, és talál másik srácot aki ráadásul tud szlovákul, de csak engem akar. Jó persze ki tudja mit csinál még odaát másokkal. Egyébként a találkát már nem egyszer kérdeztem tőle, de mindig arra hivatkozott, hogy fáradt, nincs ideje. De hogy a kis öccsét tolja baba kocsiban, arra van ideje. Fura...


Ti mit kezdenétek a helyzettel? Randin ha nem tudok megszólalni ebből kifolyólag, mi a fenét csináljak szerintetek? Köszönöm előre is a segítséget!



2018. aug. 29. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A felvidéki akkor lehet hogy valamilyen szinten tudhat magyarul. De ha nem tudok kommunikálni egy nyelven úgy nehéz megismerni egymást.
2018. aug. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Ebben az esetben, a jó szex az alapja mindennek :)

És ha komolyabbra fordulna, még mindég megtanulhat magyarul :)

2018. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Az angol lett a közös nyelv, azon kommunikáltunk.

Azért nekem kicsit fura, hogy ennyire téged akar, meg állandóan ír, de közben nincs soha idő találkozni. Vigyázz nehogy valami átverés, lehúzás legyen a háttérben.

2018. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem filippínó barátom van,általában angolul beszélünk de néha becsúszik egy kis német is,mert gyerekkorában Németországban nevelkedett.Ha tényleg mukodik köztetek a dolog,akkor nem lesz beszéd gondod a randin.
2018. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom kanadai, mi angolul beszélünk. Nekünk mondjuk nem sok kommunikációs problémánk van mert ugye neki az angol az anyanyelve, én meg kisebb koromban Angliában éltem 2 évet, ott jártam oviba szóval anyanyelvi szinten tudok angolul.

Néha beszélünk franciául, mert mindketten tanuljuk és hogy egy kicsit gyakoroljuk, de abban egyikünk se profi szóval ez inkább csak olyan hogy najó akkor most 1-2 óráig franciául dumálunk...vicces dolgok születnek belőle :D

2018. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem volt egy ausztrál fiú. Nem volt könnyű, mert én nem beszéltem túl jól az angolt, de azért tudtunk kommunikálni, mert nagyon akartuk. ☺ Egy évig leveleztünk, és aztán el is jött hozzám. Ő próbált tanulni magyarul ☺ bár azt mondta, hogy annyira nehéz... én pedig tanultam angolt, hogy minél jobban tudjunk beszélgetni. Vége lett ugyan, de nem a nyelvi nehézségek miatt. Be kellett látnunk, hogy egy fél világ távolság van köztünk. Szlovákia sokkal közelebb van. 😁 Sok sikert! ☺
2018. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de én nagyon kezdek már most bele fáradni. És mi értelme, ha nem tudom önmagam adni neki?
2018. aug. 29. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Én magyar vagyok, a párom román. Mindketten tudunk a másik nyelvén de mégis mindketten az anyanyelvünket preferáljuk. Mikor írunk angolul írunk egymásnak. Mindennapokban magyarul beszélünk és mikor valamin vitatkozunk ő románul magyarázza, hogy mi a probléma én meg magyarul.

Az elején bennem is elég nagy félelem volt emiatt, de annyira jól működünk, hogy mindenről képesek vagyunk beszélni, jobban megismertük a másik anyanyelvét és már 9 hónapja együtt vagyunk.

2018. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Madár nyelven kell beszélni.
2018. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!