Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy valakivel sokat beszéltetek, de valamiért nem mertetek vele talalálkozni?

Figyelt kérdés

Ha igen miért? Mi lett a dolog vége?

A korotokat, és a nemeteket is írjátok le.


2016. dec. 25. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha senki még csak vissza se szokott írni nemhogy találkozni :( 21/f
2016. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen volt. Azért mert féltem hogy nem fogad el, és nem tetszek majd neki. Több ilyen is volt. Az egyiknek az lett a vége hogy nem beszéltünk többet olan sokat. A másiknak hogy ugyanúgy beszéltünk tovább és minden happy. 16/l
2016. dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt egy kicsi, mert ma találkoztunk úgy őszintén szólva először.

Viszont a Moana filmjének a zenei cd-jét imádta, rögtön ki is bontotta és elkezdetünk beszélgetni róla.

Vicces volt és aranyos, úgyhogy felengedtem.

Aludni se bírok, kaptam egy csomó mindent.

Még egy társast is, nekem meg húgomnak.


Szóval ezt azért mondom, mert ilyenkor természetes a félsz, de majd ha együtt lesztek szerintem semmi gond sem lesz, kialakul magától.

2016. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!