Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire fontos a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fontos a parfüm egy lányon?

Figyelt kérdés

Sokat számít ha érzitek rajta? Vonzóbbnak tudjátok találni azt a lányt akinek finom illata van mint akinek semleges?

16L



2018. aug. 31. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra vonzóbb lesz,de fontosnak nem mondanám.
2018. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én akkor szeretem, ha csak nagyon kevés és valamilyen könnyed, természetes illat. Vonzóbbnak nem mondanék senkit egy parfümtől.


Volt olyan barátnőm, aki mindig fújta magát és volt olyan, aki egyáltalán. Mindkét lányt szerettem és ugyanúgy kívántam a testüket.


Az első benyomásnál számíthat jobban, de akkor se legyen olyan erős, hogy húzza maga után a csíkot.


24/F

2018. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha szeretek egy lányt az illatát egy idő után hozzá kötöm és azt is szeretem

pl utálom az ilyen édeskés parfümöket (pl epres) de a lányon megszeretem

olyan nincs hogy semleges szaga legyen valakinek

dezodor, sampon, tusfürdő, parfüm, izzadtság, öblítő valami úgy is érzik rajta :) egy a lényeg semmilyen illat anyagot ne vigyen túlzásba

mikor rendesen körbe veszi a szag az nem vonzó számomra, olyankor fulladok befele (pedig nem vagyok aszmás, csak nem bírom az erős szagokat)

2018. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a fontos, hogy ne legyen büdös a lány. (De azért ne vigye túlzásba a parfümöt se... legyen ízléses.)
2018. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én utálom, ha ilyen műfost fúj magára.
2018. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, nagyon sokat számít, és taszítónak érzem, ha parfümözi magát! Számomra a természetesség a legfontosabb minden szempontból!

Sajnos már nem találni manapság természetes lányt, pedig mit ne adnék érte, ha találnék végre egy igazi, természetes lányt! :(

2018. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!