Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne csinálni az első randin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálni az első randin?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan tanácsát kérem, akinek már van személyes tapasztalata.

2018. szept. 12. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszédesebb vagy: nagy előnyben vagy, mivel bárhol képes vagy jó hangulatot teremteni. Az lenne a legjobb, ha pénteken vacsorázni hívnád. (Lehetőleg pénteken, este, egyetek valamit)

Ha nem vagy annyira beszédes, akkor hétvégén olyan helyre vidd, ahol sok látnivaló van. Ezzel több beszédtémát elő tudsz hozni, másrészt, ha kifogysz belőlük (előfordul), a környezetből meríthetsz ötleteket. Például: *csend van *meglátsz egy galambot: Azt mondtam már neked, hogy nyáron, amikor (olyan helyen voltál, ahol megtörténeht) egy galamb kisodorta a kezemből a fagyim?

Ha nevet rajta, az jó jel. A beszélgetést (az időjárás miatt most még lehet) tudod folytatni: Gyere, együnk fagyit! Vagy: Merre voltál nyaralni? Vagy: Veled történt valami hasonló? Ha partner a beazélgetésben, nyert ügyed van.

Még gyorsan pár tipp a csöndesebbeknek: Ha mondasz valamit, mindíg kérdezz is, lehetőleg ugyan abban a témában, kivéve, ha valamit direkt kérdezni akarsz.

Ha nem tudsz kérdezni (tudom, szóismétlés), akkor próbáljad meg a gondolatmenetet folytatni, kicsit eltérve a tématól (visszatérve a galambra. ... a kezemből a fagyit? *megvárod a lány reakcióját. Gondolom a galambok is szeretik a fagyit. Te milyen fagyikat szeretsz?

Egy picit elkalandoztam, ha van még kérdésed, írj, aztán amint tudok válaszolok.

2018. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez már nagy segítség nekem!
2018. szept. 13. 13:47
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem még nincs ilyen randi tapasztalatom, de imádnám, ha elvinnének bármilyen magas helyre ahonnan jó a kilátás. Az egyik barátnőmnek a barátja a tízemeletes tetején csinált meglepetés pikniket neki. Szerintem tök kreatív.
2018. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!