Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek eleve randinak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eleve randinak szánta, vagy csak azért értett egyet, mert rákérdeztem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik.egy fiú, aki elég jó matekból. Sajnos eleinte Face-en nem mertem ráírni, de megtudtam az e-mail-címét, és azon írtam neki ürüggyel: matekból kéregettem mindig segítséget és közben a suliról kérdeztem. Mindig nagyon részletesen válaszolt, eleinte elég hivatalos hangnemben. Később mindig ráírtam, hogy mi van vele, és oldódott a hangulat. Az utóbbi levelében írta, hogy találkozhatnánk személyesen. Én megkérdeztem viccesen, hogy ezt vehetem randinak? És a válasz ez volt: akár randinak is veheted ;)


17/L


2018. szept. 12. 21:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez azért fura, mert e-mailezünk, képen még nem látott.
2018. szept. 12. 21:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve annak szánta, mert ő kezdeményezett a találkozást illetően. Hajrá :D
2018. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!