Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hívjam el randizni? Ismerkedje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el randizni? Ismerkedjek vele? Leírásban elmagyarázom.

Figyelt kérdés
Tehát a story az az, hogy van egy lány, akit hellyel közzel pont egy éve láttam először, de nem ismerem. Már többször is láttam élőben, de főleg képeken és gyönyörű szép lány. Ugyan már nem nyűgöz le annyira, mint amikor először láttam mert akkor tényleg azt mondtam, hogy nála szebb lányt még nem láttam, de még most is nagyon szép és bármelyik másik lányhoz hasonlítom, Ő mindig szebb. Na a lényeg, hogy azóta több lányt is láttam, találkoztam többel is, de bármi is van, mindig végül oda lyukadok ki, hogy meg kellene őt ismernem, meg hogy kíváncsi vagyok rá, hogy milyen. Viszont, amikor odajut a helyzet, hogy elhívjam randira, akkor egyből az az érzés van bennem, hogy Ő csak egy átlagos csaj, majd lesz másik, meg hogy miért olyan különleges és hogy nem is érdekel annyira. Aztán mikor belegondolok, hogy megint nem hívtam el randira, akkor azt mondom, hogy mi a ***ért nem. Még sohasem beszéltünk, de amit a barátnője mesélt róla nekem abból kiindulva nagyon szimpatikus és szerintem én is az lennék neki. A külsőm teljesen rendben van, nem ezzel van a gond, magabiztos is vagyok, csak ez az érzés valahogy mindig visszafog. Most mit csináljak? Volt, hogy 1-2 hónapig nem is gondoltam rá, eszembe se nagyon jutott, de végül mindig valahogy hozzá lyukadok ki. Még nem volt barátnőm, neki csak egy barátja volt, 3 hónapig voltak együtt, de nem volt semmi komoly és szerintem nem volt annyira boldog vele. 17/F

2018. szept. 13. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz, csak menj oda és szólítsd meg.
2018. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizonytalan vagy vele szemben. Vagy csak ellentmondással próbálod leplezni mennyire nem mered leszólítani. Mármint abban a helyzetben mikor megtörténhetne akkor átmegy egy érdektelenségbe hogy átlagos,lesz másik. Ez utalhat arra hogy nem mered,kevésnek érzed magad.Mondjuk azt mondtad magabiztos vagy de ha valaki tényleg kedvel valakit akkor lehet másképp a dolog.

Ha lesz rá esélyed leszólítani ne gondolkozz, és szard le azt az érzést hogy átlagos stb.. gondolj arra ha most odamész hozzá végre letudhatom amit rég akartam és ha nem is olyan amire számítottam legalább kaptam választ a kérdéseimre. Ne tökölj!

Lehet hogy nem jársz sikerrel ,de az is lehet hogy életed legjobb döntése lesz.

Ha nem lesz sikeres akkor gondolkozhatsz azon hogy majd jön a másik!

Sok Sikert!

2018. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!