Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek meg vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Ma laborba voltam vérvételen és volt ott egy lány is,aki gyönyörű volt.Tökéletesen megfelel az ideálomnak.Soha nem láttam még élőben ilyen szép lányt.És sikerült megtudnom a nevét is,mert elöttem hívta be az orvos.Jó lenne megismerni.De hogy?Keressek rá facebookon és írjak rá,hogy “szia,láttalak az orvosnál,nagyon tetszel”?Ez kicsit hülyén hangzik

2017. szept. 25. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, hülyén hangzik vagy sem nincs nagyon más lehetőséged arra, hogy megismerkedj vele. Ha tényleg ennyire az eseted, én biztos megpróbálnám a helyedben úgy sincs túl sok veszteni valód főleg, hogy abszolút nem ismeritek egymást.
2017. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"szia, láttalak az orvosnál, nagyon szimpatikus voltál és megismernélek"? :D Nekem írt valaki egyszer egy hasonlót. Na persze nem az orvosos rész stimmelt, de szerintem ez jó lenne :D
2017. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!