Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Dupla randi, valami tanács?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dupla randi, valami tanács? Magassarkú nem sok?

Figyelt kérdés

A barátom és az osztálytársam barátja csapattársak. Ebből következik, hogy a két fiú sok időt tölt együtt ezért Én is a lánnyal. Megbeszéltük, hogy elmegyünk egy dupla-randi féle dologra. Ilyenen még nem nagyon voltam, valaki volt már?

A lány és Én elég ,,lányos lányok” vagyunk, csinosan öltözködünk és azt gondoltam mi lenne ha magassarkút vennék? Egy elegánsabb nude hegyesorrú darabra gondoltam, tudok magassarkúban- és szeretek is- menni. De nem lenne kicsit sok? Lehet, hogy akkor magasabb is lennék a barátomnál pár centivel. Vélemények? Akármilyen tanács?

Tapasztalat?

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. szept. 22. 17:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a fiúk fociznak mellesleg.
2018. szept. 22. 17:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó, hogy hozzáírtad, hogy fociznak a srácok. Így jó ötlet a magassarkú.
2018. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2018. szept. 22. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Te mire gondoltál, amikor leírtad, hogy fociznak?
2018. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
,,mellesleg”
2018. szept. 22. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a magassarkú kicsit sok lenne, de ha te abban érzed jól magad akkor nyugodtan vedd fel :D
2018. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudsz magassarkúban focizni?
2018. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet ráadásul én ha magassarkút veszek mindig figyelek arra, hogy ne legyek magasabb mint a barátom.

És hány éves vagy amúgy?

2018. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
csak focicipő vagy mezítláb
2018. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!