Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A batyam azt mondja elvissz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A batyam azt mondja elvissz engem k. rvazni 16 eves vagyok menjek velle?

Figyelt kérdés

#k..rva
2018. szept. 28. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Sz'tem simán elmehetsz vele. Ha fizeti, miért ne? Legalább tapasztalsz egy sort :D
2018. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Undoritóak az ilyen felfogású pasik..
2018. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Ezt neked kell eldöntened, de szerintem ne.. Sokkal többet ér, ha egy normális párkapcsolatban van az ember,és tudja megélni a szerelmet, mintsem egy ilyen helyen a pillanatnyi "boldogságot". Főleg 16 évesen.. minek?? Inkább menjél randizni egy erkölcsileg normális lánnyal,akivel megélheted a párkapcsolatok tipikus szép pillanatait...
2018. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
90%

Hogy ha szűz vagy, akkor ne! Sokkal jobb egy olyan lánnyal elveszíteni, aki nem a pénzért kefél veled.

Ellenkező esetben döntsd el.

2018. szept. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha még ezt sem tudod magadtól eldönteni, akkor szerintem ne.

Meg egyébként sem. Csak ha nagyon érdekel, senkinek se kellesz, pedig már zavar a szüzességed s szerinted ez a jó megoldás. Akkor sem feltétlenül helyes döntés, de a tied.

2018. szept. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem undorítóak a prostik is meg azok is akik használják őket, de a te döntésed teljes mértékben. Végülis trippert...akarom mondani tapasztalatot nyerhetsz vele. :)))
2018. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
mar nem vagyok szüz!!
2018. szept. 29. 13:30
 8/19 A kérdező kommentje:
nem ilyen putris prostik-rol beszelek!
2018. szept. 29. 13:32
 9/19 anonim ***** válasza:
A prostihoz járás, ha pszichológiailag nézzük csupán a férfiasság és az ego fényezese miatt van. Eleve az, hogy a pasi fízét érte, ez azt sugallja neki, hogy megvette a nőt, birtokolja, még, ha csak pár órára is. Ráadásul ott van az ego növelése, amikor a prosti a pénzért eljátsza-aznap ki tudja hányadszor- hogy a pasi egy csődör és ilyen jó még senkivel sem volt. 16 évesen ez mind hatványozódik, menőzhet vele a haveroknak a suliban és machonak és férfinak gondolhatja magát. Tudom, hogy sokkal nehezebb simán barátnőt szerezni, de ha már nem vagy szűz, azaz már volt olyan lány, aki ingyen elment veled /de lehet, hogy az is prosti volt? :)/, akkor mi a fenének prostihoz menni?
2018. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

#9, a szomorú az, hogy rengeteg átlaglány is ilyen, a pénz a mozgatórugója. Hozzájuk képest a prosti legalább őszinte.

Mellesleg a barátnő is ugyanúgy pénzbe kerül, csak nagyon nem garantált, hogy a végén sex is lesz. Tudod ingyen sajt az egérfogóban...

2018. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!