Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyetemista lányok, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok, hogyan kezdeményezzen egy férfi ha barátnőitekkel sétáltok együtt?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem hívjon egy picit félre, hogy "Van egy perced?" és akkor mond rá vmit, és ha igenlő válasz, akkor: "tudnál odébb, félrejönni picit?" És akkor elhívod valahová, ha igent mond, akkó csúcs! :) Szóval én valahogy így képzelném; amúgy nem kell nagyon messzire menni, csak 4 fül között legyetek; tehát annyira húzódjatok félre, hogy privát legyen a beszélgetés, túl messzire nem kell. És akkor elhívod valahova, ott majd , találkoztok, és n em lesznek ott a barátai, nem lesz el annyira zavarban, és tudtok majd nyugisan beszélgetni.
2018. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Amit az 1-es állít az egész jó,csak egy gond van vele.Ha nemet mond rögtön az első kérdésre,akkor nem csak a csaj előtt égsz be,hanem a barátnője előtt is :/.


Ezért is inkább várd ki az a pillanatot mikor egyedül lesz és úgy közelítsd meg.

2018. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hát igen. Bátorság kell már az egyedül lézengő lányok leszólításához is.

Valaki kapásból rá vágja, hogy ember, erre van a 'wingman'. Hogy ketten mentek oda és ő gondoskodik róla, hogy zavartalanul beszélgethess vele egy ideig.

Sokan mondják, hogy ha már attól nem megy hogy nem egyedül van akkor inkább menj haza, mert nem való ez neked (nem vagy elég 'tökös').

Meg ott vannak a nők (most konkrétan nem Magyarországra gondolok), akik már utcára mennek tüntetni, hogy hagyják már őket békén a férfiak.

Szerintem érdemesebb valami rendezvényen próbálkozni, vagy ott ahol mindketten hobbiból vagytok (legyen ez bármilyen hobbi). Egyetemen van bőven miből választani.

De ha minden képen az utcán akarsz embereket leszólítani akkor készülj fel rá, hogy nagyon meg fognak nézni. Nem szokás már. Kivéve turisztikai helyeken. Esetleg kampuszon, vagy koliban.

Én arra szavazok, hogy ne menj egyedül. A homo sapiens sapiens csoportban 'vadászik':D.

2018. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, köszönöm a választ, viszont nem írtam, hogy utcán leszólítok bárkit is.
2018. okt. 4. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogj rá a kiválasztottra. Az se baj ha rájuk köszönsz udvariasan tegezve.

Azt nem írtad hány éves vagy és, hogy konkrét nőről van-e szó vagy csak ismerkednél fiatal lányokkal.

Ezek tudatában konkrétabban lehetne tanácsot adni, mert eléggé más ha te is oda jársz suliba vagy ha te vagy a kutyasétáltató 60as csávó aki mindig lesi az egyetemnél a csajokat. :)

2018. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kriszpo ***** válasza:
100%
Szerintem ki kell várni a legmegfelelőbb alkalmat. Kell valami "ürügy", hogy "véletlenül" összefussatok, ha érted mire gondolok. Semmiképp ne kapkodd el és lehetőleg legyen egyedül vagy kicsit távolabb a barátaitól. Lehet ez egy segítségnyújtás vagy vicces szituáció. Igaz én férfi vagyok, ráadásul 37 éves házas és kétgyermekes :) Viszont, ha 15 évvel fiatalabb lennék szívesen megmutatnám, hogy kell ezt csinálni :)
2018. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha a barátnőivel sétál, és teszi azt általában, akkor az már alapból el van ítélve,hogy ott számodra előnyös hatást gyakorolhatsz rá, ugyanis, el fogja játszani neked, hogy dob,hogy lekoptat, hogy ciki vagy neki, mert a barátnő irigy, lebeszéli rólad, még akkor is ha bejössz neki, A barátnő tisztában van azzal, ha elkezd veled járni a ő mellőzve lesz.Szóval semmiképp senki más előtt ne kezdeményezz. Ha ráírsz az sem a legjobb megoldás, de az már jobb lehet, jobb esetben azt csak ő látja. Ne rohanj fejjel a falnak, várd meg az ő reakcióját, hogy felébredjen benne is az érdeklődés, hogy agyaljon rajtad hogy az fogalmazódjon meg benne: mit akar ez tőlem? Keltsd fel az érdeklődését, lásson téged többször, nézz rá, mosolyogj rá, legyen szem kontakt, ha ezekre jól reagál csak akkor lépj. Hidd el. leépíteni visszautasítani, lekoptatni sokkal nehezebb, és rosszabb érzés. Nyomulás elront mindent, de semmiképp ne menjen át gyámoltalanságba.
2018. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!