Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Udvariasabb személyesen elhívni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikakedvelő kérdése:

Udvariasabb személyesen elhívni?

Figyelt kérdés
Van egy rendkívül szimpatikus,csinos leányzó,akit el szeretnék hívni sétálni vagy valami randevú féleségre. Mennyire udvariatlan gesztus,ha nem személyesen hívom el?(osztálytársam,de a nap folyamán szinte sosem vagyunk együtt,külön csoportokba vagyunk amikor látom akkor pedig a barátnőivel beszélget) Válaszokat előre is köszönöm! Egy kissé bátortalan gimnazista.

2018. okt. 7. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mint lányként mondom neked:

Szerintem próbáld meg megtalálni az alkalmat személyes elhívásra, az sokkal szebb gesztus, mintha messengeren írnál rá. Mondhatnád neki, hogy itt meg itt hallottad hogy milyen jó (tegyük fel gyros), szívesen meghívnád. Akár ha van valamilyen osztályos program, ott is kereshetnéd a társaságát. Engem egyszer úgy hívott el egy fiú barátom ilyen találkozóra, hogy kölcsönkérte a számológépemet, mert TZ-t írtak, és persze nem hozta magával, majd viszonzás képpen meghívott egy hamburgerre.

Mindenesetre sok szerencsét, nem kell bátortalannak lenned, nem harapunk! :D

2018. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a válaszod!
2018. okt. 7. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp személyesen hívd el. Értékelni fogja a bátorságodat. 16/L
2018. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp személyesen
2018. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is személyesen. :)
2018. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. okt. 8. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!