Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Nektek mi a legfontosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek mi a legfontosabb egy lányban?

Figyelt kérdés
FIÚK!Az érdekelne, hogy nektek mi az a tulajdonság, ami a legfontosabb egy lányban?
2018. nov. 2. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak egy tulajdonságot lehet?? Akkor az, hogy kedves legyen.
2018. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bit123bit ***** válasza:
83%
Szerintem minden fiúnak az a legfontosabb egy lányban, hogy fogadja el annak amilyen.. Bár ez fordítva is igaz..
2018. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MessorKing18 ***** válasza:
51%
A cuki arc és hogy kedvekhető legyen
2018. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Hogy ne a társadalmi elvárásoknak éljen. Legyenek önálló véleményei és ne fêljen kimutatni azokat. Hogy legyen benne annyi függetlenség, hogy nem változik meg senkiért sem, marad olyan, amilyen


16F

2018. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden az, hogy NŐ legyen.


Hosszan: természetesen legyen humoros, kedves, aranyos, pozitív kisugárzású, ugyanakkor legyen talpraesett, legyen önálló véleménye, legyen tartása, nőies méltósága (pl. nem ordibál matt részegen az utcán).

2018. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 - os vagyok, azt még kihagytam, hogy legyen intelligens, de nem "kérkedően"
2018. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Részemről legyen kedves, okos, aranyos, hűséges. Törődjön velem, ahogy én is vele. Öröm legyen vele együtt lenni. Tudjunk egymással röhögni, de ugyanakkor néha komolyan is beszélgetni. Nekem ez a legfontosabbak. :) 27F
2018. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bálint6969 válasza:
velem akarjon lenni,kb ez a legfontosabb.Mellé még nem árt ha aranyos,és ha nem befolyásolják a társadalmi normák,értsd ezt úgy hogy nem kell folyton vacsorazni vinni,vagy virágot venni neki stb,hanem tölthetjük az időnk olyan dolgokkal ami nekünk tetszik
2018. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Személyiség. Olyan sok lány van, aki pont olyan, mint a másik, a sajátos stílus szerintem többet ér mindennél.

Higiénia. Ez kissé egyértelmű xD

2018. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!