Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, név nélkül, őszintén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, név nélkül, őszintén ti mit éreztek belül akkor amikor tudtotokra adja valahogy egy fiú, hogy tetszetek neki, ti igazából már akkor azt gondoljátok belül, hogy nem igazán akartok ettől a sráctól semmit, de húzzátok az agyát? Többi lent.

Figyelt kérdés

Magyarul, olyan jelzéseket adtok a srácnak, hogy reménykedjen egy kicsit, hogy ezzel hízlaljátok a saját egótokat és ezt képesek vagytok akár hónapokon keresztül is csinálni.


Ilyenkor belül ti mit éreztek?


Éreztek valami fajta megbánást, hogy ezt nem kellett volna?


Vagy ku.vára leszarjátok, hogy ez a másiknak, hogy esik lényeg, hogy a ti kis egótoknak, önbizalmatoknak jó legyen a többi nem számít??


Őszíntén kíváncsi vagyok rá, hogy ilyenkor mi zajlik le bennetek.


Itt nem kell tartanotok a következményektől, tehát le lehet írni az igazat.



2018. nov. 2. 22:27
 1/9 anonim válasza:
100%

Tesó valaki atcseszett??

Egyebkent embertől függ én pl

-ha igy alpjaban nincs vele bajom hagyom h kozeledjen es majd lesz ami lesz

-ha bejon akkor igazabol en is kozeledek fele

-ha nagyon nm jon be akkor kerulom tudom nm a legoszintebb de nekem nincs szivem megmondani az illetonek h figyelj ez off ugyh remelem majd veszi az adast

2018. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%

Engem alltalaban nem erdekel ,hogy a masiknak mi hogy esik. Velem is csinaltak mar ezt fiuk szomorkodom max 1 napig aztan nem erdekel.

Ezert en mar eleve igy allok mindenkihez.

22/L

2018. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
És ha most ezekre a kérdésekre valaki válaszol, akkor jobb lesz? Igen, szemét lányok, az összes egy tetű, jobb lett? Nem kell általánosítani, léteznek normálisak is (én például soha nem csináltam ilyet). Léteznek sajnos olyan emberek, akik nem törődnek a dolgok következményeivel és szintén sajnos, nagyon sok ilyet fogsz még kifogni az életedben, nem csak a szerelem terén.
2018. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az megy le szerintem a legtöbbször a fejünkben hogy nem tettszik de pl. egy szakítás után segít ha tudjuk hogy valakinek tettszünk és udvarol. Általában nem csinunk ilyet csak ha már eléggé ránk fêr egy kis lelki támasz vsn olyan hogy ebböl egy baratsâg is kisùl CSAK BARÁTSÂG SEMMI MÁS.És mi is tudjuk hogy szemét dolog de van olyan lelki állapot amikor csak ez tud kihúzni a szarból. Ez az én meglátásom persze biztos van olyan aki csak kiröhögi a háta mögött a srácot de legtöbbször azért nem mondjuk meg az igazat mert hízelgö vagy szimplán nem akarhuk megbántani.
2018. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3#-as


És az jó mikor ezek a nők következmények nélkül, nulla felelősségvállalással gondolkozva tudja, hogy bárkit is ver át annak nem lesz következménye mert ő mindent meg tehet.. mert ő a nő, ő egy hercegnő, őt tiszteljék a semmire.


Ez a megoldás szerinted??

Ráhagyni az összes pénzéhes nőre, hogy kihasználja a pasikat és biztatni, csak csináld, úgy is megúszod, használj ki mindenkit.


Bíztatni azokat a npket akik a normálisan ismerkedni vágyó fiúkat átverik, kihasználják, csupán azért mert most ilyen kedvük van vagy azért mert egy másik fiú velük is ezt csinálta vagy azért mert legfontosabb az egó feltornázása a többi meg kit érdekel, nem igaz??


Szerinted ez így rendben van, hunyjunk szemet minden olyan női szemétslég felett amire a npknek kellemetlen ránéznie??


Ez a megoldás szerinted?



Van egy nagyon kis réteg amelyik kivétel, de a többség lexarja, hogy a másiknak mi és, hogy esik.

2018. nov. 4. 17:26
 6/9 anonim válasza:
Természetesen nem minden lány ilyen. Viszont amelyik igen, annak néhánynak igen nagy az egója, és nem bánják meg. Valakik élvezik, hogy egyszerre több fiút is "hülyítenek". Valaki megbánja.
2018. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden lany masmilyen :D en jelenleg elvezem mert szeretem tudninhogybkellek valakinek. Sokszor jatszottam mar el, de eletemben 2szer bantam meg, mert az egyiket ugyanis irtozatosan szeret(t)em es nem akartam elvesziteni, es vele ogazabol nem is *jatszottam* hanem onmagamat adtam teljesen es hat belem szeretett. Azota persze lettek baratnoi de teljesen elhagyott.


A masik meg az, hogy egy srac elt halt ertem es minden baja volt igyis es az meg ra tetezett, hogy a "nagy szerelme" nem lehet az "ove"

2018. nov. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer "játszottam" így egy sráccal, teljesen akaratlanul. Azt hittem tetszik, érdeklődtem is iránta, de három hónappal később esett le, hogy igazából mást szeretek (aki amúgy elérhetetlen volt) és ebben a srácban megláttam őt. Akkor eléggé kellemetlenül éreztem magam, hogy adtam neki jeleket, aztán mégis viszakoztam, de utólag már nem sajnálom hogy így történt. Nem keltettem benne még több reményt,így még könnyen el tudott felejteni (egy hónappal később barátnője is lett) és így rájöttem hogy mást szeretek, akivel már elég szépen alakulnak a dolgok ahhoz képest, hogy akkor még elérhetetlen volt
2018. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnáljuk...
2018. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!