Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ha azt mondjatok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha azt mondjatok egy lanynak hogy gyonyoru az arca azt komolyan gondoljatok? Es tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Lehet hogy buta kerdes de eleg bizalmatlan vagyok az ilyen "bókok" teren,es mindig azthiszem hogy hazugsag.
2016. máj. 19. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy szarkasztikusan mondja, vagy látod, hogy tiszta szívből
2016. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja énis bár andy szép kedves lány
2016. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem tiszta szivbol
2016. máj. 19. 18:09
 4/6 anonim válasza:
Én ha mondom akkor az azt jelenti hogy nem közömbös számomra a lány és valahogy jelzem hogy tetszik és bejön ;) remélem tudtam segíteni :) 17/F
2016. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha én mondom, akkor azt úgy is gondolom. de attól még nem biztos, hogy akarok is tőle valamit.
2016. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

olyan lányoknak szoktunk ilyeneket mondani, akiket igazából rondának tartunk.

:D


persze, hogy tetszel neki! butuska. :D

2016. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!