Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza, ha egyszer rám írt?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy 2 hete megismertem egy fiút, akivel napokig nagyon jól elbeszélgettem sőt sokat nevettünk is. (Egy baráti társaságban vagyunk) még 2-3 naponta este telefonon is beszéltünk 1-2 órákat. Nagyon szimpatikus lett, még egy fiú előtt sem tudtam magamat adni igazán. Mint beszédtéma feljött a kapcsolat és azt mondta hogy többet szeretne mint barátság ami bennem is megfogalmazódott, csak jött egy kis bökkenő. Még hozzá az hogy külföldre megy ki hosszabb időre, és én nem bírnám a távkapcsolatot. Elkezdtem ezeket kifejteni neki, egyszóval olyan mintha eluasítottam volna. Emellett ő még egy kicsit tovább próbálkozott hogy 2 ember akik igazán szeretik egymást ki bírják állni ezt a próbát. De én azt mondtam neki hogy nem tudok neki igent mondani amire ő azt válaszolta hogy megérti de ez most nagyon szíven ütötte. (Ezt személyesen közöltem) és ahogy elkezdtem hazamenni rámjött a zokogás. "Alig" ismerem és mégis sírtam miatta úgy éreztem mintha engem utasítottak vissza. Aznap még írt este hogy mit csinálok amire válaszoltam de ő nem. Már eltelt 2 nap és folyton minden percben ő volt a fejembe, már azt fontolgattam hogy írok neki hogy próbáljuk jobban megismerni egymást. De végül ma ő írt rám amin meglepődtem. Egyből vissza is írtam, és azt is hozzátettem hogy ma eszembe jutott. Fent van de nem ír vissza. Teljesen tanácstalan vagyok. Itt leginkább a férfiakat kérdezném hogy most mi okból viselkedik így vagy ti miért tennétek ezt?

Teli vagyok kételyekkel.

Bocsánat ha hosszú lett és köszönöm előre a válaszokat.



2018. nov. 15. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
17/l 19/f
2018. nov. 15. 15:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben bizonytalan lennék és szenvednék, próbálnám elengedni a lányt, de a szívem visszahúzna és folytatódna a szenvedés. Tudni kéne mennyi időre megy ki külföldre, az alatt milyen sűrűn tudnátok találkozni és hasonlók. Csak azért, hogy mennyire volt jó ötlet visszautasítani szegény srácot. Mert ha pl több, mint egy év akkor jó döntés volt és valószínű ő is talál kint valakit. De ha rövidebb idő, vagy azért tudnátok találkozni havonta-kéthavonta akkor... nehéz ügy.
2018. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos elfelejetett válaszolni.
2018. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarsz vele semmit, szóval már nem próbálkozik keményen. Ezért ritkábban ír. Ennyi. De téged nem értelek, hogy mire valakivel megbeszélted hogy nem lesz kapcsolat, akkor csak rá gondolsz, sírsz érte, és most akarod jobban megismerni.

Akkor előtte miért nem írtad neki az elutasításnal, hogy előbb jobban meg akarod ismerni, és utána meglatod mi lesz?

A srac ésszerűen működik, de te nem.

2018. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyurcsik válasza:
Annó mentem ki külföldre akkor nem akartam belevágni semilyen kapcsolatba előtte. Ha valami komoly alakult volna persze akkor igen meg gondoltam volna,hogy kimegyek vagy sem. Te korrekten közölted,hogy neked nem menne. Ami a másik kevés ideje ismered. Rossz érzés tudom,de meg kell emészteni. Ami miatt nem ír,valószínűleg az,hogy nem akarsz így kapcsolatot. De azt nem értem,ő miért akar kínlódni táv kapcsolattal. Ha tegyük fel egy éve kapcsolatba vagytok úgy megérteném. De így. Ne erőltesd szerintem. Ne írj neki.Szép lassan majd jobb lesz és enyhülnek a sebek. Az,hogy oknélkül nem ír ilyesmi az nem pálya,legyen korrekt. 22/F
2018. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!