Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Budapesti lányok! Ti Budapeste...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti lányok! Ti Budapesten belül hová mennétek szívesen egy itt megismert fiúval első randira? És miért?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi :)
2018. nov. 23. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mindenképpen forgalmas helyre, mert attól beszélgettetek, még nem ismered!
2018. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha te vagy a fiú akkor is mindenképpen olyan helyet találj ki ahol sok ember megfordul állandóan. Így biztonságban érezheti magát. Szerintem 1-1 pláza sok lehetőséget nyújt a kajáldákkal és mindennel.
2018. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pláza.... :D :D micsoda kreatív ötlet.

Kérdező, valami értelmesebb helyre is elmehettek mint egy pláza. Ott csak sodródtok a tömeggel, zaj van, tiszta káosz az egész.

2018. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Forgalmasabb helyre. Én sétálni mennék a legszívesebben a belvárosba vagy a Dunaparthoz. De a cukrászda vagy egy kávézó is jó ötlet. Kihaltabb helyre, étterembe, puccos helyre vagy fel a sráchoz nem mennék egy randi alkalmával.

16l

2018. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sokára lesz adventi vásár. Szerintem este a hűvösben, hóesésben forraltbort kortyolgatva nagyon romantikus.
2018. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
margit sziget, belvaros ➡️➡️azon belul vorosmarty ter mert most van karacsonyi vasar
2018. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!