Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudom hogy nagyon nyomorékság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nagyon nyomorékság ezt ide kiírni de nem tudom mit tegyek? Találkoztam egy fiúval és be vagyok parázva!

Figyelt kérdés

Szóval ma találkoztam egy fiúval egy rendezvényen.


Nagyon hangulatember vagyok, akor éppen magabiztos hangulatomban voltam, szóval próbáltam közeledni felé. Beszéltünk pár szót, kedves volt, de nem tűnt túl kezdeményezőnek, a szemében sem láttam semi érdekeset . (mert látom mikor úgy néznek rám az emberek) de a nap végén még odajött egyszer kérdezni valamit, és utánna beszéltünk egy kicsit.. Megkérdeztem a nevét és ő is az enyémet, majd elköszöntem tőlük. Ennyi.


SZÓVAl a kérdés.. megtaláltam facebookon. És úgy voltam vele hogy bejelölöm, de most meg pont olyan hangulatban vagyok, hogy sz**ak le lennék jó, biztos nem tetszem neki és félek bejelölni. Tudnátok lelket önteni belém valahogy? ti mit tennétek? Nem ciki hogy a vezetéknevét sem tudtam és kikerestem facebookon? Szerintetek ha nem annyira kezdeményezett nálam (talán a vége felé de az is inkább viszonyzás volt) akkor nem is érdemes próbálkozni? Hagyjam a francba?



2018. nov. 23. 23:09
 1/5 sophia03 válasza:
100%
Ne hagyd rá! Nyugodtan jelöld csak be. Nem gáz hogy megtaláltad facen, akár a véletlen műve is lehetett! Szóval hajrá!
2018. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nyugalom. Úgyis csak az történik, ami történik; akkor meg nem mindegy? :) Úgyis csak az történik, ami történik, ebbe bele kell törődni, és nem stresszelve végigcsinálni a dolgokat. (Előbbiek úgyis megállják a helyüket, ha figyelmen kívül hagyjuk a sorsot; ha viszont belevonjuk; úgyis csak az történik/történhet, aminek történnie kell v lehet; ami potenciálisan benne van a sorsodban; azt pedig már fölül összeraktuk, megterveztük közösen - te magad is, mi magunk meg mindenki más -, tehát kicsi a rontási százalék esélye; tehát úgyis csak az történik ami benne van a sorsodban; és akkor meg nem mindegy; hogy stresszelve csinálod végig az egészet; vagy nem?:) Hát ez az, hogy nem; de ha stresszelés helyett úgy is fogadhatod a dolgokat, hogy 'ez van', miért ne tehetnéd azt? :) )
2018. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*annyi a lényeg , hogy ne árts másnak; ez pl még jó; de amúgy az élet olvastam pl olyat is, hogy lényegében nem feladat;hanem lehetőség. Add meg tehát a lehetőséget magadnak erre, hogy sikerüljön, hogyha szimpatikus volt az adott illető. Gondold végig. Valójában esélyes ő rá, hogy ő legyen gyermekeid apja? Látod benne életed párját? :):) Potenciálisan meg van benne , benne van ,ami kell?:):):)
2018. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszek abban hogy minden el van rendelve es mi semmit sem tehetünk vagy változtathatunk meg. Az elsőnek köszönöm.
2018. nov. 23. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be aztán meglátod mi lesz..ha pl rád ír utána akkor biztos tetszel neki..
2018. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!