Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Adjak neki egy esélyt és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki egy esélyt és ezzel magamnak is?

Figyelt kérdés

Van egy iszonyatosan helyes és rendes fiú, akivel randiztam párszor, filmeztünk együtt és a többi, viszont nem feküdt le velem, nem értem miért nem. Én nagyon szerettem volna, tény, hogy nem mondtam ki, hogy csináljuk, de érezhette volna. Ő pedig, mint egy igazi úriember finoman közeledett, nem feszegette a határokat túlzottan. :( Valamint, hogy egyszer elkezdett beszélni exéről, én is az enyémről cserébe, de nekem nagyon rosszul esett, szerintem őt nem érdekelte.


Emiatt elgondolkodtam, hogy nem érzek semmit, csak barátként szeretem, de amióta megláttam csak arra vártam, hogy beszélgessünk, majd elhívjon randira, nagyon vonzott. Most pedig kerülöm, és annyira kényelmetlenül érzem magam, ő szeretné megbeszélni normálisan szemtől szemben, de félek tőle, nagyon érzékeny, nem akarom sírni látni, tudom, hogy ő nagyon megszeretett. Még ezután is csak mosolyog rám és néz, hogy elmondtam neki, nem tolakodik, nem könyörög. Az is biztos, csak egy kapcsolata volt, nem egy hű de tapasztalt férfi. Minden reggel ír, hogy reméli szép napom lesz, vagy ha reggel nem este hogy szép álmokat, én pedig vissza sem írok neki, mert nem tudom mi van bennem. Kitartónak tűnik, de nem akarom véletlen sem megutálni emiatt :(


Adjak ennek a kapcsolatnak egy esélyt? Tetszik a fiú nagyon, de nem tudom érzek e valamit. Bár mindig is olyan voltam, hogy nem csettintésre szeretek meg valakit. De olyan jó volt elejétől ahogy megcsókolt, ahogy ölelkeztünk, ahogy összebújtunk, de mégis csak azt érzem barátként szeretem.


Adjak egy kis időt ennek, ha csak egy hónapig voltunk együtt így?


18/L , ő pedig 21.



2018. nov. 25. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem adj esélyt a dolognak.
2018. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az viszont nagyon idegesít, ahogy rájöttek a férfiak, hogy szabad vagyok megint, még majd 30 éves is írogat béna bókokat meg beszélni akar velem, én pedig mindig csak visszanevetőzöm, nem veszik a lapot.
2018. nov. 25. 13:24
 3/8 A kérdező kommentje:

De nem szeretném összetörni a szívét még jobban, ha nekem nem lesz semmi érzésem egy hónap, vagy x idő után. Nagyon nem tudom.


Tegnap is aranyos volt, csak annyira jött oda hozzám, hogy ma is nagyon szép vagyok, adott egy puszit az arcomra, és el is ment. Annyira össze vagyok zavarodva, nem kellett volna engednem, hogy megpusziljon, így biztos reménykedik...

2018. nov. 25. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj vele, hogy te sem tudod, mi van, adj egy kis időt a dolognak, utána pedig közöld, mire jutottál. Viszont ne húzd a srác agyát feleslegesen.
2018. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze ha meg neked esik akkor meg az a baj, a fene tud rajtatok kiigazodni...Annyit tegyél meg legalább, hogy mond meg neki, hogy ez volt a bajod és ezért nem tudsz rá férfiként tekinteni, mert nem húzott meg, talán többször nem hibázik.
2018. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ezért érzem e ezt a bizonytalanságot, de rosszul esett, hogy úgy éreztem nem kíván, nem akar semmit. Ami nem igaz, mert éreztem mennyire felizgult, csak na.
2018. nov. 25. 23:17
 7/8 A kérdező kommentje:

Kisírtam magam rendesen, de mikor pakolásztam a szobámban megéreztem az egyik felsőmön a parfümjét és elöntött egy érzés.


Adok ennek az egésznek egy esélyt, hátha jó sül ki belőle. :)

2018. nov. 26. 23:15
 8/8 A kérdező kommentje:

Küldött egy üzenetet, hogy nem érzi azt, hogy mi egymáshoz tartozunk, felesleges köröket futunk csak, beszélni szeretne hétvégén. :(


Pedig most meg én szeretném.

2018. dec. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!