Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kettő lánnyal járok. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő lánnyal járok. Hogyan ne törjem össze egyikőjük szívét sem?

Figyelt kérdés

Hatalmas hibát követtem el... kettő lánnal is járok egyszerre... de egyik szívét sem akarnám össze törni... és ami még rossz hír hogy egy suliba járunk mind a hárman... és... mind a ketten annyit tudnak a máskiról hogy csak egy barát... valami tippek hogy titkoban maradjkn? Vagy hogy egyikőjük szívét se törjem össze? (OFFENSE VÁLASZOK OFF , tudom hogy hülyeséget csináltam)

17/F



2018. dec. 2. 22:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Pedig sajna választanod kell. Nehéz, de te hoztad magad ebbe a szituba.
2018. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már bűntudatod van, vagy egyik; vagy egyik sem.

Leeht, hogy még nem feltétlen vagy elég érett a párkapcsolatokhoz.

2018. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így elég gáz. Azt sem értem, hogy nem tudnak egymásról. Én a helyedben mindkettőjükkel szakítanék. De sajnos nincs rá jó megoldás.

Azt sem értem, hogy maradhatot titokban eddig így a 21. század második évtizedében. De bármelyikkel is szakítasz szerintem ki fog derülni, tehát elveszted mindkettőt. Akkor már inkább te szakits velük.

Mond el, hogy rájöttél, te még nem vagy elég érett egy felelős kapcsolathoz, s jobbat érdemelne(érdemelnének) nálad, mert sok hibát követsz el. S egyedül kell átgondolnod a dolgokat. Senkit sem szeretnél hitegetni.

2018. dec. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi volt benned, hogy 2 lányt is átvertél és hazudsz nekik, legyen benned annyi, hogy őszinte leszel hozzájuk.
2018. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy légtérben töltitek napjaitok nagy részét, így gyanús, hogy nem lesz ez sokáig titok. Azt szerintem nem tudod elkerülni, hogy ne árts egyikőjüknek se. Sőt... Inkább mind a kettejüknek ártasz, ha választasz. Viszont választanod muszáj lesz, mert akkor úgy biztos, hogy két szék közül a pad alá esel.
2018. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!