Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá egy lányra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra, hogy ne tűnjek bunkónak vagy nyomulósnak?

Figyelt kérdés
Régebb ismerem, de még nem beszéltünk, csak voltunk egy társaságba, amúgy szimpatikus nekem, és úgy hallottam hogy én is szimpatikus vagyok neki. Mar két éve nem csajoztam. Kissebb nálam pár évvel.

2018. dec. 4. 21:00
 1/4 Thispain ***** válasza:
70%
Elég ha köszönsz neki, és ha visszaír, folytasd a párbeszédet.
2018. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megoldhatod, próbálj személyesen beszélni vele (:.

Van olyan osztálytársam, aki a messegerezéssel baszta el...

De ráírhatsz azzal a kérdéssel is, hogy nem akartok e talizni valahol/valamikor. (:

2018. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rossz kezdeményezés lenne, ha mondjuk úgy írnék rá, hogy: szimpi csajnak tűnsz, szívesen megismernélek?


Elsőre nem nagyon szeretnék személyesen talalkozni, nem is nagyon lehetne csak kettesben mert mindig a barátnőivel lóg, és gondoltam előtte jó volna valamennyire megismerni mielőtt személyesen talalkozgatnánk, nem vagyok annyira a szavak embere, legalább lenne pár beszéd téma az élő találkozásra.

2018. dec. 4. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írd neki hogy szia és utána valami témát dobj fel rögtön.Pl.ha látod valamelyik képen hogy túrázik akkor írd azt hogy "szia látom sokat túrázol merre szoktál menni?"

Fontos hogy tegyél fel rögtön kérdést, hogy biztosan válaszoljon rá, és amit mondd ahhoz te is fűzz hozza valamit stb.

Csak fontos hogy a -beszélgetés elinduljon.

2018. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!