Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit elhívtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit elhívtam randizni hol a legjobb kezdeményezni vele egy testi kontaktot megfogni a kezét vagy a derekát hol a legérdemesebb hogy ne tartson túl nyomulósnak?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 15:09
 1/3 anonim válasza:
Ízlés kérdés. Lány vagyok de első randin még kifejezetten zavarna ha nyúlkálna az illető, mondjuk ez attól is függ hogy eddig milyen közeli kapcsolatotok volt. De ha mindenképp szeretnéd akkor megsimítod a hátát vagy a karját. Lassan. Nem kell sietni
2018. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem a barátom első randi átkarolt. Nem tapizott se semmi ilyen csak átkarolt és az még is jó mert nem is tapizos de azért még is valami.

Nekem tetszett hogy így volt. azt nem tudom hogy más hogyan van ezzel.

2018. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez nem épp ide tartozik, de én buliban voltam a sráccal (nem kifejezett randin), aki baromira bejön nekem. Bár - mivel osztálytársak vagyunk s együtt keringőztünk - közelebbről ismerjük egymást, ő pl. tánc közben hátulról átkarolta a derekam s a hasamra tette pár másodpercig a kezét. Nagyon kellemes volt, főleg, mert nem nyomult, bár nyilván azért is tetszett ennyire, mert imádom Őt.
2019. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!