Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az introvertált de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az introvertált de rendes fiúk mennyire jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
semennyire
2018. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez alatt ne azt értsd hogy mindenkinek, csak nekem nem
2018. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyibol nemtudom megallapitani. De alapvetoen igen.
2018. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Személyiségemből adódva nem jönnék ki túl jól egy csendes/visszahúzódó fiúval szerelem terén szerintem, mivel én egyáltalán nem vagyok visszahúzódó, de lehet, hogy ha megismerném jobban, és egy szép személyiséggel rendelkezne, akkor nem lenne semmi akadály.

17/L

2018. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek
2018. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem más személyiségtípussal nagyon nem is érezném jól magam, mivel én is nagyon zárkózott, visszahúzódó vagyok.
2018. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyire nem jön be nekik. Én is ilyen vagyok, és ilyen lányt keresnék ha lenne esélyem.. Visszahúzódó normális aranyos csaj, az tuti hogy nekem lányba bejönne, de szerintem az átlag csajoknak ez nem jó. 17f amúgy
2018. dec. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Én is ilyen vagyok.
2018. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!