Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni ilyen rendes, visszahúzódó lányokkal?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a magamutogatás megy. Én ilyen lányokkal nem tudok szexen kívül mást elképzelni.

2018. dec. 8. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Nem midenhol ez megy,te jársz olyan helyeken ahol ezt látod. Nyilván az ilyen lányokon van a "fény"mert ők tűnnek ki a tömegből. A normálisabb lányok megbújnak és várnak hátha valaki észre veszi őket. Nem jó helyen keresgélsz vagy nagyon vak vagy,vagy lehet még a normális lányokat is elítéled és krv@nak tartod miközben nem azok.

Amúgy asszem' jelen, nem szoktam mutogatni magam, nem kívánom a szexet se még, és nem a pénz és a hasonlók hodítanak meg. De persze vannak más negatív tulajdonságaim

2018. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Hát online (insta, facebook, + többi szoc.médiás cucc) nem nagyon fogsz, annyit mondok :D

Próbálj meg beszélni emberekkel személyesen.

2018. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem online. Az tuti.

Én is ilyen visszahúzódó, introvertált lány vagyok, de így neten sosem ismerkedem. Próbálj meg nyitott szemmel járni és személyesen próbálkozni.

2018. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!