Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy visszahúzódó, csendesebb...

Egy visszahúzódó, csendesebb lánnyal, hogy tud megismerkedni egy hasonló fiú?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást csak látásból. Egy buszon járunk/jártunk.

19/F


2010. aug. 17. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

meg kell szólítani.. máshogy nem fog menni ;)

hajrá

2010. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

A hirdetős srácot tiltsák ki a modik,és jelentsétek kedves válaszadók és kérdezők!!

Amúgy sztem ülj a lány mellé.

2010. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
semmiféleképp sem harsányan, vagy nagyon erőteljes személyiséggel:D Ez így inkább ellenkezőjét váltja ki. Ellenszeves lesz.
2010. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, lényegébe az lett volna az alap kérdés hogy hogyan?!

Mert ahogy észrevettem(+magamból kiindulva) az ilyen emberek nem szeretik, ha csak úgy leszólítgatják őket az utcán. És nem akarom már alapból ott elvágni magam, h zavarba hozom vagy valami.

2010. aug. 17. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha te is "csendesebb" fajta vagy, akkor indulj ki magadból :)
2010. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
áhá, hát kedvesen és szelíden megszólítod valamivel. Ez nem gáz így. Na, de hogy mit is mondj.. hát ha már nagyon szeretnél vele megismerkedni, akkor kérdezd meg, hogy nem inna-e meg valamit veled. Vagy nem tudom, én ezt nem venném tolakodásnak, ha helyes az illető:D
2010. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmmm...összeszedem magam, és valószínű marad ez a buszon megszólítás, mert máshol úgyse találkoznék vele, hiába nem lakunk egymástól messze.
2010. aug. 18. 12:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Most nézem milyen pompás kis kategóriába rakták át a kérdést a mod urak/hölgyek :D
2010. aug. 18. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!