Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el anyának?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
Randizni fogok egy lannyal. Csak egy masik városba és még sose randiztam. Nem tudom mit szólna hozzá ha elmondanam. Csak a másik varos miatt aggódok
2018. dec. 15. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én szüleimből kiindulva szerintem örülne neki.
2018. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom apám imádkozni kezdett hogy lehetek ilyen hülye

Én 300km et utaztam hogy mozizzak egy csajjal :D

2018. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak 1óra lenne vonattal es egyedül meg nem mentem messzebre
2018. dec. 15. 19:59
 4/4 anonim válasza:

Hány éves vagy? Ha már gimis, biztos elengednek ha elég megbízható vagy:) Szerintem anyukád is örülne, meg általában azért a fiúkat kevésbé féltik a szülők, mint a lányokat. Végső esetben pedig elvihetnek a szüleid is. Kérdezgesd anyukádat hogy mikor volt először szerelmes, hogy ismerkedett meg apukáddal, és akkor hátha elkezd nosztalgiázni, és elenged. Illetve segíts többet neki a házimunkában, de azért ne csak addig amíg el nem enged a randira;) Ha látja hogy szorgalmas vagy, és tényleg fontos számodra ez a találkozó, szerintem nem avatkozik bele:)

Sok sikert!

2018. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!