Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el anyának?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyának?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy lánnyal már 10 hónapja. Barátságnak indult az egész, de több lett belőle. Úgy érzem, hogy Ő az igazi. Viszont van egy kis probléma, mégpedig, hogy nagyon messze lakik (250 km). Nagyon szeretnénk már találkozni mind a ketten. Én utaznék le hozzá, de nem tudom, hogy mondjam el anyának úgy, hogy biztos elengedjen, mert azért mégis csak az ország másik felébe akarok utazni egyedül. De muszáj vele találkoznom, mert nagyon hiányzik, csak nem tudom, hogy reagálna anya, hogy egy neten megismert személy miatt elutazok ilyen messzire.

Szóval hogy mondjam el neki?

(Ha ez számít valamit, akkor mondom, hogy Ausztriába fesztiválra elengedett egyedül, bár túlzottan ennek se örült.)

Előre is köszi a választ.

15/F



2015. jún. 11. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyukám 400 km-re vitt el a lányhoz, szóval ez a 250 km semmi!
2015. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem el fog engedni..bár anyumból kiinduva feltesz majd egy rakat kérdést..mond meg neki ha biztosra akar menni h oda mész és ahhoz a lányhoz akkor vigyen el..
2015. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy velem jöjjön. Ciki lenne, ha hármasban lennénk.
2015. jún. 11. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem fog elvinni, épp az a lényeg.

Viszont ha te ezt kéred tőle, akkor megbizonyosodik róla, hogy biztos a lányhoz mennél, nem máshova.

2015. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Héé nem azt momdtam h fogja akezed..csak azt h vigyen el..abba nincs semni ciki 15 évesen..nem kell neki veletek lenni, meg titeket követni..ha nagyon akarsz menj haza busszal..csak lássa h hova mész!
2015. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Itthonról se nagyon járkálok el, nem hogy 250 km-re, szóval gondolom elhinné, hogy tényleg oda megyek. :D
2015. jún. 11. 20:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudja, hogy tényleg oda megy... ez komoly? Mégis melyik szülőnek jutna eszébe, hogy el akar menni valahova, de inkább azt kamuzza, hogy 250 km-re megy a most először említett barátnőhöz?
2015. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
59%
Mondj el mindent, avasd be a dolgokba altalaba azt a szulok ertekeleik. Tutira elfog engedni
2015. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
79%
Nem azert mondom, de en nem engednelek el. Tulsagosan feltenelek, hogy mi van, ha kitalalt szemely, mi van, ha bajod esik... Nem szeretem a neten valo ismerkedest, nem tartom biztonsagosnak, pedig nem vagyon idos, 20 eves vagyok.
2015. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én se engednélek el, mert nagyon féltenélek..


Ez az egyik, a másik pedig csak egy "jó" tanács lenne: Nekem volt távkapcsolatom, szintén neten ismerkedtem a sráccal, hónapokon keresztül beszélgettünk blabla. Ő 300 km-re lakott tőlem. Hát összejöttünk, ha mondhatjuk járásnak az, ami köztünk volt. :D Nagyon rossz volt, mert ritkán tudtunk csak találkozni, engem nem engedtek le hozzá, amit így visszagondolva meg is értek, pedig én azt hiszem majdnem 17 voltam, vagy lehet csak 16, na mind1.

Szóval egy pár hónapig együtt voltunk, de ebből alig találkoztunk valamennyit, szenvedés volt az egész, a végén már emiatt veszekedtünk.

Szóval én a helyedben nem élném nagyon bele magam a dologba.

2015. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!