Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kívánjak neki Boldog Karácsonyt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánjak neki Boldog Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal,élőben egy hétig jártam az osztályukba és jól fogadtak (a barátnője már azt is mondta mikor kérdeztem milyen édességeket szeret ,hogy " a csajod mindent szeret ami édes ... " ,most vakációba pedig ráírtam s beszélgettünk ,megkérdeztem mit szokott csinálni szabad idejében s elmondta ,kérdezte én ? S válaszoltam ,de még el sem olvasta ,pesig fennt volt elég sokszor s hosszú idejig s az üzenet is átment ! ,rokonomnak mondtam ,mert ő is írt neki még a nyáron s azt mondta neki nem félóránként szokott válaszolni ,hanem azonnal válaszolt s rengeteget írt annyit hogy még meg is unta .... ,,, gondoltam ,hogy ma ráírnék ,hogy Boldog Karácsonyt melléje egy mosolygós ,vagy ölelös smilet ,de így már nagyon kedvem sincs ... Szerintetek megírjam neki ? Esetleg gondoltam zárójelbe beírom hogy "remélem az üzenetet megkapod amig még tart a karácsony " :D ,, szerintetek ,hogy legyen ?

2018. dec. 25. 07:31
 1/6 anonim válasza:
100%
Nyugodtan írd meg neki ha akarod de ezt a zárójeles részt hanyagold mert k*va gáz
2018. dec. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj neki, de a zárójeles részt tényleg hanyagold.
2018. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Főleg barátnőinek küldj boldog karit, neki direkt nem, így ki tudod mozdítani majd..smileykból, meg hasonlókból ne vonj le túl nagy dolgokat.. hideg vér
2018. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megírtam ,vissza is írt,megköszönte és viszont kívánta ,na de már megint nem írt vissza a kérdésemre ,hogy mit kapott karácsonyra ?... Még ilyet...
2018. dec. 25. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad.
2018. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne erőltesd
2018. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!