Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal, hogy feloldódjak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit eddig csak látásból ismertem, de most szilveszterkor meg fogunk ismerkedni.


az a baj, hogy nem is vagyok tkp. felénk típus, mert tudok én beszélgetni, meg kezdeményező lenni, csak azt olyan erőltetettnek érzem, és nem mindig vagyok önmagam, mert túl sokat gondolok közben arra, hogy mit gondol ő.


Elvileg nem annyira nyitott gyerek, úgyhogy jó lenne, ha készen állnék beszélgetést kezdeményezni, de egyszerűen tulgondolom az egészet.


Mi a helyes viselkedés ilyenkor? Ha magabiztos a mutatkozom, és dumalok? Vagy ha nem palastolom, hogy kissé feszengek, és igyekszem kedves lenni?



Nektek mi lenne a szimpi? A tovabbiakkal nincs gond, mert nagyon jól tudok beszélgetni bárkivel, csak sokszor bennem van az érzés, hogy hülyének néznek, vagy ilyesmi, és emiatt nem vagyok önmagam.



2018. dec. 28. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Add magad és ne idegeskedj. Az sose vezet jóra, ha feszült vagy. Ahogy Öcsi bácsi mondta "csak nyugodtan"
2018. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első. Hass természetesnek és ha kedvesen érdeklődsz tuti a siker :) de figyelj arra hogy ne legyél tolakodó és ha nincs téma ne erőltesd. Majd megint odamehetsz hozzá egy fél órával később. Témákból meg a leg alapabbak jók lesznek ha még úgysem beszéltetek. Vagy aktuális témák ;) sok sikert!
2018. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy csak önmagamként lehet az igazi.


De alapból olyan vagyok, hogy szeretem húzni az embereket, viszont sokszor, ha még nem ismerem, ez furának hat. Inkább hagyjam? Legyek simán kedves?

Azért kérdezem, mert sose sikerül úgy, ahogy szeretném.


És tudom, hogy ez full gáz, de valami tipp témára, ha nem jön semmi? Tudok én bármiről beszélgetni, a politikától a random hülyülésig, csak kezdő löket kell hozzá, amit valószínűleg most nem kapok meg.



Köszi a válaszokért.

2018. dec. 29. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!