Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit kezdjek magammal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kezdjek magammal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval, még felső tagozatban megláttam ezt a lányt, aki az osztálytársam barátja volt (legjobb osztálytársam) nem voltak együtt. Egyszer többet lógott vele szünetben a barátom és mondtam a lányra valami csúnyát, amiért megharagudott rám, de már akkor is tetszett és szerelmes voltam belé. 1-2 évre rá írtam neki, hogy szerelmes vagyok belé, és bocsánatot kértem, azt mondta oké, és nem hitte el azt, hogy én szerelmes vagyok. Azóta kb minden reggel látom a buszra felszállni mivel egy városba járunk iskolába csak ő másikba. Mit mondjak neki ezek után? Több éve szerelmes vagyok belé, gyönyörű és okos. Mivel már jóval idősebbek vagyunk sokkal értelmesebben is megtudjuk ezt beszélni, csak félek ráírni

2018. szept. 7. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Veszíteni valód nincs. Vagy több évig kételyek között leszel, vagy férfi leszel, ráírsz, és letisztázod.
2018. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!